SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KMGroup Trade, s.r.o.

  • IČO36755729
  • DIČ2022347140
  • IČ DPHSK2022347140
  • NACE3299 · Ost.výroba i.n.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Košice - Barca, SK. Pôsobí v odvetví Ost.výroba i.n., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.15 mil. € Zisk -35k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.15mil. €
↘ -3.1% YoY
EBITDA · 2025
33k €
Čistý zisk · 2025
-35k €
Aktíva spolu
419k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 431k 862k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.15 mil. € 33k € -35k € 419k € RUZ závierka
2024 1.19 mil. € 27k € -31k € 479k € RUZ závierka
2023 465k € 115k € 8 687 € 929k € RUZ závierka
2022 435k € 37k € -13k € 436k € RUZ závierka
2021 461k € 16k € -7 288 € 445k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.15 M €1.19 M €465 tis. €435 tis. €461 tis. €311 tis. €
EBITDA33 tis. €27 tis. €115 tis. €37 tis. €16 tis. €4 tis. €
EBITDA marža2.9 %2.2 %24.8 %8.6 %3.5 %1.3 %
Čistý zisk-35 tis. €-31 tis. €9 tis. €-13 tis. €-7 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu419 tis. €479 tis. €929 tis. €436 tis. €445 tis. €321 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Kapalová
Od 2022-05-20
RK
Konateľ
Richard Kapalo
Od 2019-09-24
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Kapalová
Od 2019-09-12
Do 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslava Kapalová Konateľ 2019-08-16 2019-09-24
Miroslava Kapalová Konateľ 2019-08-16 2019-10-02
Richard Kapalo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-04-25 2019-09-11
Ing. Martin Joščák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-03 2019-09-11
Ing. Rudolf Krebes Konateľ 2007-08-27 2014-01-28
Ing. Rudolf Krebes Konateľ 2007-08-27 2013-12-31
Richard Kapalo Konateľ 2007-08-27 2019-08-16
Richard Kapalo Konateľ 2007-08-27 2019-09-11
Iveta Krebesová Konateľ 2007-03-22 2007-09-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KMGroup Trade, s.r.o.RPO
Sídlo
Podnikateľská 8
Vznik
2007-03-22 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36755729RPO
DIČ
2022347140FS
IČ DPH
SK2022347140 · aktívneFS
NACE
3299 · Ost.výroba i.n.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - Barca
Krajina
SK
IBAN
SK5611000000002620753547FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-06-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-20 Mesto Košice Dodatok č. 3 k zmluve na vykonávanie zberu a výkupu, vrátane mobilného zberu a výkupu a na prepravu komunálnych odpadov 0 €
2020-05-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KMGroup Trade, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36755729/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36755729/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36755729",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →