SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Rekreačné služby mesta Senica, spol. s r.o.
- IČO44525371
- DIČ2022735528
- IČ DPHSK2022735528
- NACE9311 · Prevádzka šport.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Senica, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka šport.zar., 254 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
543k €
Zisk -179k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
543k €
↘ -2.9% YoY
EBITDA · 2025
-23k €
Čistý zisk · 2025
-179k €
Aktíva spolu
2.01mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
254
Σ 459k €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 543k € | -23k € | -179k € | 2.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 560k € | 105k € | -63k € | 2.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 650k € | 170k € | 28k € | 2.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 547k € | 98k € | -41k € | 2.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 364k € | 211k € | 68k € | 2.19 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 543 tis. € | 560 tis. € | 650 tis. € | 547 tis. € | 364 tis. € | 384 tis. € |
| EBITDA | -23 tis. € | 105 tis. € | 170 tis. € | 98 tis. € | 211 tis. € | 163 tis. € |
| EBITDA marža | -4.3 % | 18.8 % | 26.1 % | 17.9 % | 58.1 % | 42.4 % |
| Čistý zisk | -179 tis. € | -63 tis. € | 28 tis. € | -41 tis. € | 68 tis. € | 29 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.01 M € | 2.10 M € | 2.24 M € | 2.31 M € | 2.19 M € | 1.89 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DP
Člen dozorného orgánu
Dušan Podmajerský
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. arch. Martin Čonka
MF
Člen dozorného orgánu
Mgr. Filip Lackovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Lenka Včelková | Člen dozorného orgánu | 2023-03-30 | — |
| Mgr. Peter Hutta | Člen dozorného orgánu | 2023-03-30 | — |
| Mgr. Ľubomír Štvrtecký | Konateľ | 2008-12-24 | — |
| Mgr. Peter Hutta | Člen dozorného orgánu | 2020-12-29 | 2023-03-30 |
| Mgr. Peter Hutta | Člen dozorného orgánu | 2020-12-29 | 2023-04-26 |
| Bc. Michal Šúrek | Člen dozorného orgánu | 2019-03-06 | 2023-03-30 |
| Bc. Michal Šúrek | Člen dozorného orgánu | 2019-03-06 | 2023-04-26 |
| Ing. Pavol Kalman | Člen dozorného orgánu | 2019-03-06 | 2023-04-26 |
| Ing. Pavol Kalman | Člen dozorného orgánu | 2019-03-06 | 2023-03-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Rosa
Martin Otrubčák
Ľubomír Štvrtecký
Jaroslav Hložek
Dušan Manďák
Pavol Hutta
Ľubomír ŠtvrteckýPEP
Miloslav Malinka
Ľubomír Štvrtecký
Ľubomír Štvrtecký
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Rekreačné služby mesta Senica, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Tehelná 1168/2A
Vznik
2008-12-24 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44525371RPO
DIČ
2022735528FS
IČ DPH
SK2022735528 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Senica
Krajina
SK
IBAN
SK6611000000002923788157FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-01-19 | UnifiSon s.r.o. | KÚPNA ZMLUVA | 299k € |
| 2014-10-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu rozvoja miestnej a regionálnej zamestnanosti podľa § 50j | 59k € |
| 2019-01-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu rozvoja miestnej a regionálnej zamestnanosti podľa § 50j | 43k € |
| 2025-09-02 | Mesto Senica | Kúpna zmluva | 29k € |
| 2025-09-02 | Mesto Senica | KÚPNA ZMLUVA | 29k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rekreačné služby mesta Senica, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44525371/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44525371/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44525371", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →