SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Mestský podnik služieb spol. s r.o.

  • IČO31424287
  • DIČ2020376303
  • IČ DPHSK2020376303
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Senica, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 1871 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.07 mil. € Zisk -14k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.07mil. €
↗ +5.0% YoY
EBITDA · 2024
114k €
Čistý zisk · 2024
-14k €
Aktíva spolu
5.01mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1871
Σ 1.26 mil. €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 389k 778k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.07 mil. € 114k € -14k € 5.01 mil. € RUZ závierka
2023 1.02 mil. € 196k € 67k € 4.98 mil. € RUZ závierka
2022 848k € 116k € 8 711 € 5.08 mil. € RUZ závierka
2021 723k € 98k € 6 151 € 4.77 mil. € RUZ závierka
2020 653k € 69k € -23k € 4.78 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.07 M €1.02 M €848 tis. €723 tis. €653 tis. €604 tis. €
EBITDA114 tis. €196 tis. €116 tis. €98 tis. €69 tis. €29 tis. €
EBITDA marža10.6 %19.2 %13.7 %13.5 %10.6 %4.7 %
Čistý zisk-14 tis. €67 tis. €9 tis. €6 tis. €-23 tis. €-57 tis. €
Aktíva spolu5.01 M €4.98 M €5.08 M €4.77 M €4.78 M €4.80 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IN
Konateľ
Ing. Nora Černáčková
Od 2026-03-01
MB
Člen dozorného orgánu
Mgr. Branislav Grimm
Od 2023-12-22
Člen dozorného orgánu
Mgr. Ľubomír Štvrtecký
Od 2023-12-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ľubica Vyletelová Člen dozorného orgánu 2019-02-23
Ľubomír Miča Člen dozorného orgánu 2019-02-23
Mgr. Peter Pastucha Člen dozorného orgánu 2019-02-23
Mgr. Vladimír Včelka Člen dozorného orgánu 2019-02-23
Ing. Ján Bachura Konateľ 2026-03-13 2026-02-28
Ing. Ján Bachura Konateľ 2022-05-18 2026-03-12
Mgr. Filip Lackovič Člen dozorného orgánu 2019-02-23 2023-12-22
Mgr. Filip Lackovič Člen dozorného orgánu 2019-02-23 2023-12-28
Mgr. Filip Planka Člen dozorného orgánu 2019-02-23 2023-12-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Bachura
od 2017-09-06
Ján Bachura
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Mestský podnik služieb spol. s r.o.RPO
Sídlo
Hviezdoslavova 477
Vznik
1992-11-12 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31424287RPO
DIČ
2020376303FS
IČ DPH
SK2020376303 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Senica
Krajina
SK
IBAN
SK1056000000009203289001FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1871 zmlúv 1.26 mil. € celková hodnota 2026-05-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-10-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica Zmluva o podnájme nebytových priestorov č.306/107/2021 600k €
2021-10-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica Zmluva o podnájme nebytových priestorov 600k €
2017-04-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica Zmluva o podnájme nebytových priestorov 110k €
2011-03-31 Obvodný úrad Senica Zmluva o nájme nebytových priestorov 20k €
2023-02-06 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Príloha č.3C, zo dňa 6.2.2023, k Zmluve o podnájme nebytových priestorov č.306/107/2021 17k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mestský podnik služieb spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31424287/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31424287/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31424287",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →