SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Línea plastik trend, s.r.o.

  • IČO44509791
  • DIČ2022728565
  • NACE1520 · Výroba obuvi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví Výroba obuvi.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 48/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2021 700k € Zisk 845 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2021
700k €
↘ -0.3% YoY
EBITDA · 2021
143k €
Čistý zisk · 2021
845 €
Aktíva spolu
437k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 2 458 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 2562 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 298k 597k 904k 2017 2018 2019 2020 2021
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2021 700k € 143k € 845 € 437k € RUZ závierka
2020 703k € 141k € -1 002 € 487k € RUZ závierka
2019 822k € 129k € 1 943 € 451k € RUZ závierka
2018 125k € 13k € 1 195 € 45k € RUZ závierka
2017 50k € 12k € 788 € 37k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202120202019201820172016
Tržby700 tis. €703 tis. €822 tis. €125 tis. €50 tis. €43 tis. €
EBITDA143 tis. €141 tis. €129 tis. €13 tis. €12 tis. €3 tis. €
EBITDA marža20.4 %20.1 %15.6 %10.3 %25.2 %6.3 %
Čistý zisk845 €-1 tis. €2 tis. €1 tis. €788 €2 tis. €
Aktíva spolu437 tis. €487 tis. €451 tis. €45 tis. €37 tis. €8 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Baláž
Od 2022-02-03
MB
Konateľ
Milan Baláž
Od 2009-12-22
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Baláž
Od 2010-02-23
Do 2022-02-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Vaculčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-05 2010-02-22
Miroslav Vaculčík Konateľ 2008-12-05 2010-02-22
Miroslav Vaculčík Konateľ 2008-12-05 2009-12-21
Pavol Paluš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-05 2010-02-22
Pavol Paluš Konateľ 2008-12-05 2010-02-22
Pavol Paluš Konateľ 2008-12-05 2009-12-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Línea plastik trend, s.r.o.RPO
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A
Vznik
2008-12-05 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44509791RPO
DIČ
2022728565FS
NACE
1520 · Výroba obuvi
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Línea plastik trend, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44509791/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44509791/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44509791",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →