🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK
Salvena, s.r.o.
IČO36491535DIČ2021792575IČ DPHSK2021792575NACE4100EST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
596k €
↘ -46.7% YoY
EBITDA · 2024
76k €
Čistý zisk · 2024
29k €
Aktíva spolu
1.01mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 7 700 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Salvena, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 596k € | 76k € | 29k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.12 mil. € | 77k € | 23k € | 842k € | RUZ závierka |
| 2022 | 885k € | 49k € | -3 439 € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 767k € | 62k € | 9 297 € | 995k € | RUZ závierka |
| 2020 | 688k € | 154k € | 96k € | 852k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 596 tis. € | 1.12 M € | 885 tis. € | 767 tis. € | 688 tis. € | 368 tis. € |
| EBITDA | 76 tis. € | 77 tis. € | 49 tis. € | 62 tis. € | 154 tis. € | 139 tis. € |
| EBITDA marža | 12.7 % | 6.9 % | 5.5 % | 8.1 % | 22.4 % | 37.7 % |
| Čistý zisk | 29 tis. € | 23 tis. € | -3 tis. € | 9 tis. € | 96 tis. € | 114 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.01 M € | 842 tis. € | 1.33 M € | 995 tis. € | 852 tis. € | 667 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-01-11 | Fakultná nemocnica Trenčín | Kúpna zmluva | 143k € |
| 2018-02-06 | Fakultná nemocnica Trenčín | Kúpna zmluva | 132k € |
| 2012-06-18 | Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana, Prešov | Kúpna zmluva | 61k € |
| 2015-10-29 | Nemocnica Poprad, a. s. | Kúpna zmluva | 26k € |
| 2018-06-25 | Fakultná nemocnica s poliklinikou J.A.Reimana Prešov | Dohoda o novácii záväzku a dohoda o pristúpení k záväzku | 19k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jakub Baláž
JB
Konateľ
Jakub Baláž
MB
Konateľ
Milan Baláž
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jakub Baláž | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-21 | 2022-05-25 |
| Milan Baláž | Konateľ | 2004-03-05 | 2017-06-20 |
| Milan Baláž | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-03-05 | 2020-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Baláž
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Salvena, s.r.o.RPO
Sídlo
Jiráskova 52
Vznik
2004-03-05 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36491535RPO
DIČ
2021792575FS
IČ DPH
SK2021792575 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK8775000000004017704918FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36491535/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36491535/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36491535", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.