SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GEONA, s. r. o.
- IČO44318022
- DIČ2022657956
- IČ DPHSK2022657956
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Snina, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 98/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
71k €
Zisk 4 955 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
71k €
↗ +27.8% YoY
EBITDA · 2024
24k €
Čistý zisk · 2024
4 955 €
Aktíva spolu
104k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 98/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 71k € | 24k € | 4 955 € | 104k € | RUZ závierka |
| 2023 | 55k € | 12k € | 915 € | 115k € | RUZ závierka |
| 2022 | 85k € | 16k € | 9 997 € | 109k € | RUZ závierka |
| 2021 | 79k € | 18k € | 8 982 € | 69k € | RUZ závierka |
| 2020 | 36k € | 9 681 € | 232 € | 45k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 71 tis. € | 55 tis. € | 85 tis. € | 79 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA | 24 tis. € | 12 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | 33.8 % | 21.2 % | 19.1 % | 23 % | 26.7 % | 28.9 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 915 € | 10 tis. € | 9 tis. € | 232 € | 395 € |
| Aktíva spolu | 104 tis. € | 115 tis. € | 109 tis. € | 69 tis. € | 45 tis. € | 48 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Richard Nagy
IR
Konateľ
Ing. Richard Nagy
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Richard Nagy
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Richard Nagy
Richard Nagy
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GEONA, s. r. o.RPO
Sídlo
Strojárska 1831/92
Vznik
2008-08-01 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44318022RPO
DIČ
2022657956FS
IČ DPH
SK2022657956 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Snina
Krajina
SK
Web
IBAN
SK3475000000004006654468FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-12-10 | Slovenský hydrometeorologický ústav | Zmluva_Geodetické zameranie monitorovacích sond | 0 € |
| 2013-08-27 | Správa katastra Prešov | Dodatok č. 5 k zmluve o dielo č. 36/2009 - ROEP k.ú. Rafajovce | 0 € |
| 2013-06-28 | Správa katastra Prešov | Dodatok č. 4 k zmluve o dielo č. 36/2009 - ROEP v k.ú. Rafajovce | 0 € |
| 2013-02-25 | Správa katastra Prešov | Dodatok č.3 k zmluve o dielo č.36/2009-ROEP k.ú. Rafajovce | 0 € |
| 2013-01-29 | Správa katastra Prešov | Dodatok č.2 k zmluve o dielo č.36/2009-ROEP k.ú. Rafajovce, | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEONA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44318022/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44318022/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44318022", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →