SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 maltech Pracovné plošiny s.r.o.

  • IČO35941065
  • DIČ2022018911
  • IČ DPHSK2022018911
  • NACE7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Vajnory, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom ost.stroj.,tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.29 mil. € Zisk -535k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.29mil. €
↗ +16.6% YoY
EBITDA · 2025
654k €
Čistý zisk · 2025
-535k €
Aktíva spolu
7.65mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 360 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 832k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.29 mil. € 654k € -535k € 7.65 mil. € RUZ závierka
2024 1.97 mil. € 780k € -201k € 6.7 mil. € RUZ závierka
2023 1.88 mil. € 834k € 183k € 2.99 mil. € RUZ závierka
2022 1.58 mil. € 665k € 167k € 2.39 mil. € RUZ závierka
2021 1.36 mil. € 670k € 166k € 2.09 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.29 M €1.97 M €1.88 M €1.58 M €1.36 M €1.22 M €
EBITDA654 tis. €780 tis. €834 tis. €665 tis. €670 tis. €621 tis. €
EBITDA marža28.5 %39.7 %44.5 %42.2 %49.1 %51 %
Čistý zisk-535 tis. €-201 tis. €183 tis. €167 tis. €166 tis. €119 tis. €
Aktíva spolu7.65 M €6.70 M €2.99 M €2.39 M €2.09 M €1.88 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Konateľ
Ing. Richard Nagy
Od 2020-06-02
GK
Konateľ
Gregor Klopf
Od 2013-01-21
GK
Konateľ
Gregor Klopf
Od 2013-01-21
Do 2016-10-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Gregor Klopf Konateľ 2013-01-21 2016-08-30
Gregor Klopf Konateľ 2013-01-21 2022-06-15
Martin Wagner Konateľ 2005-06-16 2013-03-08
Martin Wagner Konateľ 2005-06-16 2013-01-21
Peter Syrový Konateľ 2005-06-16 2020-02-17
Peter Syrový Konateľ 2005-06-16 2020-04-22
Thomas Kumposcht Konateľ 2005-06-16 2022-06-15
Thomas Kumposcht Konateľ 2005-06-16 2024-12-30
Thomas Kumposcht Konateľ 2005-06-16 2024-12-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
maltech Pracovné plošiny s.r.o.RPO
Sídlo
Pri rybníku 1
Vznik
2005-06-16 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35941065RPO
DIČ
2022018911FS
IČ DPH
SK2022018911 · aktívneFS
NACE
7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Vajnory
Krajina
SK
IBAN
SK8211000000002629107592FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 360 € celková hodnota 2024-07-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-29 Mesto Košice Zmluva o budúcej zmluve o VB - real. vjazdu, NN prípojky a preložky/ochr. sietí T-com k stavbe „Areál MALTECH Pracovné plošiny s.r.o. - pobočka KE“ 360 €
2020-12-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc,, 0 €
2020-05-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
maltech Pracovné plošiny s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35941065/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35941065/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35941065",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →