🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · SK
ImexBau, s. r. o.
IČO44200200DIČ2022624868IČ DPHSK2022624868NACE4335EST.2008 · 18r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
54k €
↘ -9.3% YoY
EBITDA · 2025
7 579 €
Čistý zisk · 2025
-9 174 €
Aktíva spolu
356k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ImexBau, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54k € | 7 579 € | -9 174 € | 356k € | RUZ závierka |
| 2024 | 59k € | 10k € | -33k € | 383k € | RUZ závierka |
| 2023 | 64k € | 62k € | 13k € | 422k € | RUZ závierka |
| 2022 | 50k € | -16k € | -76k € | 483k € | RUZ závierka |
| 2021 | 188k € | 75k € | 18k € | 583k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 54 tis. € | 59 tis. € | 64 tis. € | 50 tis. € | 188 tis. € | 318 tis. € |
| EBITDA | 8 tis. € | 10 tis. € | 62 tis. € | -16 tis. € | 75 tis. € | 79 tis. € |
| EBITDA marža | 14.1 % | 17.3 % | 96 % | -33.2 % | 40.2 % | 24.7 % |
| Čistý zisk | -9 tis. € | -33 tis. € | 13 tis. € | -76 tis. € | 18 tis. € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 356 tis. € | 383 tis. € | 422 tis. € | 483 tis. € | 583 tis. € | 508 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Terézia Milá
BT
Konateľ
Bc. Terézia Milá
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Hrivňák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Hrivňák | Konateľ | 2008-06-06 | — |
| Marián Milý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2025-05-20 |
| Jozef Hrivňák | Konateľ | 2008-06-06 | 2014-06-30 |
| Jozef Hrivňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-06 | 2022-05-25 |
| Jozef Hrivňák | Konateľ | 2008-06-06 | 2017-06-27 |
| Jozef Lenart | Konateľ | 2008-06-06 | 2014-06-30 |
| Jozef Lenart | Konateľ | 2008-06-06 | 2014-05-27 |
| Jozef Lenart | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-06 | 2014-06-30 |
| Marián Milý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-06 | 2022-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ImexBau, s. r. o.RPO
Sídlo
Stöcklova 8
Vznik
2008-06-06 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44200200RPO
DIČ
2022624868FS
IČ DPH
SK2022624868 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK1411000000002929895631FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44200200/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44200200/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44200200", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.