🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Chorvátsky Grob · SK
GREEN2ENERGY, s. r. o.
IČO43889964DIČ2022511986IČ DPHSK2022511986NACE7020EST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 97/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 97/100
A+
97/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
282k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2025
181k €
Čistý zisk · 2025
122k €
Aktíva spolu
685k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GREEN2ENERGY, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282k € | 181k € | 122k € | 685k € | RUZ závierka |
| 2024 | 282k € | 186k € | 158k € | 720k € | RUZ závierka |
| 2023 | 283k € | 185k € | 26k € | 670k € | RUZ závierka |
| 2022 | 297k € | 175k € | -96k € | 791k € | RUZ závierka |
| 2021 | 421k € | 295k € | 18k € | 988k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 282 tis. € | 282 tis. € | 283 tis. € | 297 tis. € | 421 tis. € | 395 tis. € |
| EBITDA | 181 tis. € | 186 tis. € | 185 tis. € | 175 tis. € | 295 tis. € | 297 tis. € |
| EBITDA marža | 64.3 % | 65.9 % | 65.3 % | 58.9 % | 70.2 % | 75.4 % |
| Čistý zisk | 122 tis. € | 158 tis. € | 26 tis. € | -96 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 685 tis. € | 720 tis. € | 670 tis. € | 791 tis. € | 988 tis. € | 1.10 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Terézia Milá
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Cahajla
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Hrivňák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Cahajla | Konateľ | 2008-10-01 | — |
| Marián Milý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2025-04-29 |
| Jozef Hrivňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-08 | 2022-05-23 |
| Jozef Lenart | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-08 | 2015-06-09 |
| Marián Milý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-08 | 2022-05-23 |
| Marián Milý | Konateľ | 2011-04-01 | 2015-05-01 |
| Marián Milý | Konateľ | 2011-04-01 | 2015-06-09 |
| Ing. Vladimír Cahajla | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-10-10 | 2022-05-23 |
| Lucia Krechňáková | Konateľ | 2007-12-22 | 2008-10-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Terézia Milá
Vladimír Cahajla
Jozef Hrivňák
Marián Milý
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GREEN2ENERGY, s. r. o.RPO
Sídlo
Zafírová 6
Vznik
2007-12-22 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43889964RPO
DIČ
2022511986FS
IČ DPH
SK2022511986 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Chorvátsky Grob
Krajina
SK
IBAN
SK1975000000000025991533FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43889964/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43889964/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43889964", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.