SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TOLDI s. r. o.

  • IČO43935354
  • DIČ2022531907
  • IČ DPHSK2022531907
  • NACE4791 · Zásielk.,internet.predaj

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Zásielk.,internet.predaj.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
246k €
↗ +41.1% YoY
EBITDA · 2024
8 494 €
Čistý zisk · 2024
-14k €
Aktíva spolu
156k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 110k 220k 334k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 246k € 8 494 € -14k € 156k € RUZ závierka
2023 175k € 4 724 € -7 371 € 105k € RUZ závierka
2022 223k € 2 598 € -9 990 € 171k € RUZ závierka
2021 227k € 14k € 1 840 € 176k € RUZ závierka
2020 303k € 11k € 2 992 € 167k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby246 tis. €175 tis. €223 tis. €227 tis. €303 tis. €411 tis. €
EBITDA8 tis. €5 tis. €3 tis. €14 tis. €11 tis. €19 tis. €
EBITDA marža3.4 %2.7 %1.2 %6.4 %3.5 %4.5 %
Čistý zisk-14 tis. €-7 tis. €-10 tis. €2 tis. €3 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu156 tis. €105 tis. €171 tis. €176 tis. €167 tis. €136 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RS
Konateľ
Róberta Saliji
Od 2025-10-15
ST
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Soňa Tölgyesiová
Od 2023-02-17
RT
Konateľ
Róbert Tölgyesi
Od 2018-07-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Soňa Tölgyesiová Konateľ 2008-01-24
Soňa Tölgyesiová Konateľ 2008-01-24 2010-06-25
Soňa Tölgyesiová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-24 2023-02-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TOLDI s. r. o.RPO
Sídlo
Dlhoveská 71A/6942
Vznik
2008-01-24 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43935354RPO
DIČ
2022531907FS
IČ DPH
SK2022531907 · aktívneFS
NACE
4791 · Zásielk.,internet.predaj
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK3983300000002002868777FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2020-12-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Ukončenie dohody o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2020-08-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2020-04-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2014-10-09 Detský domov Kolárovo Darovacia zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TOLDI s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43935354/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43935354/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43935354",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →