SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MeT Šaľa, spol. s r.o.
- IČO34115161
- DIČ2020374323
- IČ DPHSK2020374323
- NACE3530 · Dodávka pary,vzduchu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Dodávka pary,vzduchu, 35 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
5.42 mil. €
Zisk 43k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
5.42mil. €
↘ -1.2% YoY
EBITDA · 2025
819k €
Čistý zisk · 2025
43k €
Aktíva spolu
9.36mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
35
Σ 987k €
EU projekty
2
Σ 1.92 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
18 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.42 mil. € | 819k € | 43k € | 9.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 5.49 mil. € | 715k € | 117k € | 5.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.74 mil. € | 164k € | -385k € | 5.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.67 mil. € | 466k € | 12k € | 5.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3 mil. € | -325k € | -761k € | 5.48 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.42 M € | 5.49 M € | 4.74 M € | 3.67 M € | 3.00 M € | 2.50 M € |
| EBITDA | 819 tis. € | 715 tis. € | 164 tis. € | 466 tis. € | -325 tis. € | 418 tis. € |
| EBITDA marža | 15.1 % | 13 % | 3.5 % | 12.7 % | -10.8 % | 16.7 % |
| Čistý zisk | 43 tis. € | 117 tis. € | -385 tis. € | 12 tis. € | -761 tis. € | 24 tis. € |
| Aktíva spolu | 9.36 M € | 5.49 M € | 5.45 M € | 5.69 M € | 5.48 M € | 4.24 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Člen dozorného orgánu
Ing. Slavomír Kališ
JA
Konateľ
JUDr. Anna Torišková
EM
Člen dozorného orgánu
Erika Mareková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Monika Budaiová | Člen dozorného orgánu | 2022-11-28 | — |
| Peter Szalay | Člen dozorného orgánu | 2022-11-28 | — |
| Róbert Tölgyesi | Člen dozorného orgánu | 2022-11-28 | — |
| Ing. Roman Kondys | Konateľ | 2017-04-01 | — |
| JUDr. Anna Torišková | Člen dozorného orgánu | 2022-11-28 | 2024-04-08 |
| JUDr. Anna Torišková | Člen dozorného orgánu | 2022-11-28 | 2024-03-26 |
| Erika Mareková | Člen dozorného orgánu | 2018-12-04 | 2022-11-28 |
| Erika Mareková | Člen dozorného orgánu | 2018-12-04 | 2023-01-24 |
| Ing. Štefan Bartošovič | Člen dozorného orgánu | 2018-12-04 | 2022-11-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Anna ToriškováPEP
Roman Kondys
Peter JarošPEP
Roman Kondys
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MeT Šaľa, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kvetná 4
Vznik
1995-01-31 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34115161RPO
DIČ
2020374323FS
IČ DPH
SK2020374323 · aktívneFS
NACE
3530 · Dodávka pary,vzduchu
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK4575000000004022004908FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-11 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC451-2019-50/Y421 | 1.6 mil. € |
| 2024-11-08 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Uznanie záväzku a Dohoda o splátkach | 741k € |
| 2025-12-09 | Centrum poradenstva a prevencie, Šaľa | Kúpna zmluva č. 89/2025 | 220k € |
| 2023-11-02 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2022-79/DDP7 | 26k € |
| 2025-05-26 | Mesto Šala | Zmluva č. 231/2025 o výkone správy bytov a nebytových priestorov | 6 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MeT Šaľa, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34115161/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34115161/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34115161", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →