AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 A&T Group, a. s.
- IČO43831389
- DIČ2022501800
- IČ DPHSK2022501800
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Vysoká nad Kysucou, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
36k €
↘ -13.3% YoY
EBITDA · 2025
-219k €
Čistý zisk · 2025
1.38mil. €
Aktíva spolu
35.26mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 7 352 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
75 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36k € | -219k € | 1.38 mil. € | 35.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 42k € | -182k € | 2.46 mil. € | 33.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1 249 € | -256k € | 1.24 mil. € | 31.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 18k € | -220k € | 1.27 mil. € | 30.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -179k € | 867k € | 29.44 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 36 tis. € | 42 tis. € | 1 tis. € | 18 tis. € | — | 47 € |
| EBITDA | -219 tis. € | -182 tis. € | -256 tis. € | -220 tis. € | -179 tis. € | -222 tis. € |
| EBITDA marža | -609 % | -437.3 % | -20467.7 % | -1202.3 % | — | -472846.8 % |
| Čistý zisk | 1.38 M € | 2.46 M € | 1.24 M € | 1.27 M € | 867 tis. € | 6.31 M € |
| Aktíva spolu | 35.26 M € | 33.49 M € | 31.20 M € | 30.25 M € | 29.44 M € | 29.51 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KG
Člen dozorného orgánu
Kamila Gabošová
MG
Člen dozorného orgánu
Mgr. Gabriela Zajacová Valáriková
MV
Člen dozorného orgánu
Mgr. Viera Minarčíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Róbert Gaboš | Predseda predstavenstva | 2021-01-18 | — |
| Ing. Radoslav Hetflajš | člen predstavenstva | 2017-07-18 | 2017-09-22 |
| Ing. Radoslav Hetflajš | člen predstavenstva | 2017-07-18 | 2018-01-24 |
| Ing. Radoslav Hetflajš | člen predstavenstva | 2017-07-18 | 2017-11-22 |
| Kamila Gabošová | Člen dozorného orgánu | 2017-07-18 | 2023-09-12 |
| Kamila Gabošová | Člen dozorného orgánu | 2017-07-18 | 2023-09-22 |
| Mgr. Gabriela Valáriková | Člen dozorného orgánu | 2017-07-18 | 2023-09-22 |
| Mgr. Gabriela Valáriková | Člen dozorného orgánu | 2017-07-18 | 2023-09-12 |
| Mgr. Gabriela Valáriková | Člen dozorného orgánu | 2017-07-18 | 2017-09-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
A&T Group, a. s.RPO
Sídlo
524
Vznik
2007-12-08 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
43831389RPO
DIČ
2022501800FS
IČ DPH
SK2022501800 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Vysoká nad Kysucou
Krajina
SK
IBAN
CZ3301000001239396350277FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-08-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda - Právo na prvé zamestnanie | 6 252 € |
| 2022-06-30 | Vysoká nad Kysucou | Zmluva o zabezpečení reklamných a propagačných služieb - Holidays Night 2022 | 400 € |
| 2022-06-30 | WEBEX ADMIN | Zmluva o zabezpečení reklamných a propagačných služieb - Holidays Night 2022 | 400 € |
| 2024-06-25 | Vysoká nad Kysucou | Zmluva o zabezpečení reklamných a propagačných služieb | 300 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
A&T Group, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43831389/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43831389/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43831389", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →