SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 A&T Reality, s. r. o.

  • IČO36805742
  • DIČ2022443170
  • IČ DPHSK2022443170
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Vysoká nad Kysucou, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 175k € Zisk 42k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
175k €
↘ -29.7% YoY
EBITDA · 2025
101k €
Čistý zisk · 2025
42k €
Aktíva spolu
813k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 4 164 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 75 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 169k 337k 511k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 175k € 101k € 42k € 813k € RUZ závierka
2024 249k € 58k € 866 € 846k € RUZ závierka
2023 464k € 185k € 92k € 1.02 mil. € RUZ závierka
2022 242k € 148k € 61k € 905k € RUZ závierka
2021 149k € 89k € 25k € 972k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby175 tis. €249 tis. €464 tis. €242 tis. €149 tis. €124 tis. €
EBITDA101 tis. €58 tis. €185 tis. €148 tis. €89 tis. €76 tis. €
EBITDA marža57.5 %23.3 %39.9 %61.2 %60.1 %61.4 %
Čistý zisk42 tis. €866 €92 tis. €61 tis. €25 tis. €21 tis. €
Aktíva spolu813 tis. €846 tis. €1.02 M €905 tis. €972 tis. €1.01 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kamila Gabošová
Od 2022-02-04
KG
Konateľ
Kamila Gabošová
Od 2021-12-21
LH
Konateľ
Lenka Hradská
Od 2013-11-30
Do 2021-12-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lenka Hradská Konateľ 2013-11-30 2022-02-03
Martina Lančová Konateľ 2010-10-13 2013-12-11
Martina Lančová Konateľ 2010-10-13 2013-11-29
Ing. Radoslav Hetflajš Konateľ 2008-05-24 2010-11-08
Ing. Radoslav Hetflajš Konateľ 2008-05-24 2010-10-12
Ing. Róbert Gaboš Konateľ 2007-07-17 2008-05-23
Ing. Róbert Gaboš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-07-17 2008-06-25
Ing. Róbert Gaboš Konateľ 2007-07-17 2008-06-25
Róbert Putorík Konateľ 2007-07-17 2008-06-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
A&T Reality, s. r. o.RPO
Sídlo
524
Vznik
2007-07-17 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36805742RPO
DIČ
2022443170FS
IČ DPH
SK2022443170 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Vysoká nad Kysucou
Krajina
SK
IBAN
SK6011000000002924865644FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 4 164 € celková hodnota 2026-04-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-04-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 4 164 €
2026-04-27 Obec Vysoká nad Kysucou Dohoda o umiestnení stavby a užívaní nehnuteľnosti 0 €
2020-05-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2015-06-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona č.5/2004 Z.z. 0 €
2015-01-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dodatok č.1 k dohode o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
A&T Reality, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36805742/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36805742/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36805742",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →