AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 ProHealth, a.s.
- IČO43765513
- DIČ2022471275
- IČ DPHSK2022471275
- NACE8691
Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 8691, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.04mil. €
↗ +2.0% YoY
EBITDA · 2025
25k €
Čistý zisk · 2025
-9 244 €
Aktíva spolu
611k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
64 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.04 mil. € | 25k € | -9 244 € | 611k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.02 mil. € | 145k € | 86k € | 745k € | RUZ závierka |
| 2023 | 968k € | 99k € | 43k € | 613k € | RUZ závierka |
| 2022 | 776k € | -414 € | -51k € | 488k € | RUZ závierka |
| 2021 | 605k € | -24k € | -61k € | 548k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.04 M € | 1.02 M € | 968 tis. € | 776 tis. € | 605 tis. € | 671 tis. € |
| EBITDA | 25 tis. € | 145 tis. € | 99 tis. € | -414 € | -24 tis. € | 67 tis. € |
| EBITDA marža | 2.4 % | 14.3 % | 10.2 % | -0.1 % | -4 % | 10 % |
| Čistý zisk | -9 tis. € | 86 tis. € | 43 tis. € | -51 tis. € | -61 tis. € | 20 tis. € |
| Aktíva spolu | 611 tis. € | 745 tis. € | 613 tis. € | 488 tis. € | 548 tis. € | 574 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JK
Člen dozorného orgánu
Jozef Karlík
RB
Člen dozorného orgánu
RNDr. Branislav Jendroľ
MT
Člen dozorného orgánu
Mgr. Tatiana Ilavská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Andrea Chovanová | člen predstavenstva | 2020-01-20 | — |
| MUDr. Ján Hrubiško | Člen dozorného orgánu | 2020-08-01 | 2022-02-28 |
| MUDr. Ján Hrubiško | Člen dozorného orgánu | 2020-08-01 | 2022-03-16 |
| Andrea Chovanová | člen predstavenstva | 2020-01-20 | 2022-04-08 |
| Mgr. Jozef Mathia | Člen dozorného orgánu | 2019-12-31 | 2024-04-30 |
| Mgr. Jozef Mathia | Člen dozorného orgánu | 2019-12-31 | 2024-06-10 |
| Mgr. Tatiana Ilavská | Člen dozorného orgánu | 2016-11-02 | 2020-07-31 |
| Mgr. Tatiana Ilavská | Člen dozorného orgánu | 2016-11-02 | 2020-07-30 |
| Ing. Peter Andits | Člen dozorného orgánu | 2016-06-07 | 2019-12-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Dospiva
Viktoria Dospivová
Jakub Haščák
Jaroslav Haščák
Martin Haščák
Valeria Haščáková
Marek Peterčák
Michal Vrzgula
Marek Dospiva
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ProHealth, a.s.RPO
Sídlo
Digital Park II, Einsteinova 25
Vznik
2007-10-19 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
43765513RPO
DIČ
2022471275FS
IČ DPH
SK2022471275 · aktívneFS
NACE
8691
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1081200000191012218060FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-08-08 | Národný ústav detských chorôb | Zmluva o zabezpečení zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ProHealth, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43765513/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43765513/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43765513", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →