AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Svet zdravia Development, a.s.
- IČO47249081
- DIČ2023815464
- IČ DPHSK2023815464
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
19.65 mil. €
Zisk 1.25 mil. €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
19.65mil. €
↗ +22.6% YoY
EBITDA · 2024
18.62mil. €
Čistý zisk · 2024
1.25mil. €
Aktíva spolu
190.49mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 87/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
64 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.65 mil. € | 18.62 mil. € | 1.25 mil. € | 190.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 16.03 mil. € | 10.9 mil. € | -3.75 mil. € | 199.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 62k € | -936k € | -1.74 mil. € | 163.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 35k € | -247k € | -712k € | 118.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 9 600 € | 900k € | -332k € | 71.63 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19.65 M € | 16.03 M € | 62 tis. € | 35 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA | 18.62 M € | 10.90 M € | -936 tis. € | -247 tis. € | 900 tis. € | 312 tis. € |
| EBITDA marža | 94.7 % | 68 % | -1516.3 % | -696.3 % | 9378.4 % | 2473.3 % |
| Čistý zisk | 1.25 M € | -3.75 M € | -1.74 M € | -712 tis. € | -332 tis. € | -273 tis. € |
| Aktíva spolu | 190.49 M € | 199.43 M € | 163.91 M € | 118.63 M € | 71.63 M € | 60.21 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Člen dozorného orgánu
Martina Kánová
JK
Člen predstavenstva
Jozef Karlík
MK
Člen dozorného orgánu
Martin Krchňavý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Lednický | Predseda predstavenstva | 2023-11-01 | — |
| MUDr. Radoslav Čuha, MBA, MPH | Podpredseda predstavenstva | 2021-04-01 | — |
| Ing. Tomáš Valaška | Člen dozorného orgánu | 2020-01-20 | — |
| Ing. Ľuboš Lopatka, PhD. | Predseda predstavenstva | 2022-05-01 | 2023-10-31 |
| Ing. Ľuboš Lopatka, PhD. | Predseda predstavenstva | 2022-05-01 | 2023-11-29 |
| MUDr. Radoslav Čuha, MBA, MPH | Podpredseda predstavenstva | 2021-04-01 | 2024-05-23 |
| Mgr. Dávid Švec | Člen predstavenstva | 2020-12-17 | 2024-05-23 |
| Mgr. Dávid Švec | Člen predstavenstva | 2020-12-17 | 2024-04-30 |
| Ing. Juraj Mičko | člen | 2018-05-31 | 2020-12-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Dospiva
Viktoria Dospivová
Marek Peterčák
Michal Vrzgula
Jakub Haščák
Martin Haščák
Valeria Haščáková
Jaroslav Haščák
Marek Dospiva
Jaroslav Haščák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Svet zdravia Development, a.s.RPO
Sídlo
Digital Park II, Einsteinova 25
Vznik
2013-07-03 · 13 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
47249081RPO
DIČ
2023815464FS
IČ DPH
SK2023815464 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6811000000002922123698FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Svet zdravia Development, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47249081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47249081/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47249081", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →