AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 ZFP akadémia, a.s.
- IČO36847372
- DIČ2022465621
- IČ DPHSK2022465621
- NACE6622 · Čin.poisťovacích agentov
Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Holíč, SK. Pôsobí v odvetví Čin.poisťovacích agentov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
102k €
Zisk -22k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
102k €
↘ -58.7% YoY
EBITDA · 2024
-21k €
Čistý zisk · 2024
-22k €
Aktíva spolu
1.18mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102k € | -21k € | -22k € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 247k € | 74k € | 81k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 339k € | 163k € | 151k € | 1.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 634k € | -111k € | -124k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.67 mil. € | -114k € | -64k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 102 tis. € | 247 tis. € | 339 tis. € | 634 tis. € | 1.67 M € | 6.54 M € |
| EBITDA | -21 tis. € | 74 tis. € | 163 tis. € | -111 tis. € | -114 tis. € | -6 tis. € |
| EBITDA marža | -20.5 % | 30.1 % | 48.1 % | -17.5 % | -6.8 % | -0.1 % |
| Čistý zisk | -22 tis. € | 81 tis. € | 151 tis. € | -124 tis. € | -64 tis. € | 93 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.18 M € | 1.28 M € | 1.19 M € | 1.28 M € | 1.53 M € | 3.09 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽP
Predseda predstavenstva
Ľudevít Poliak
MO
Člen dozorného orgánu
Magdalena Opluštilová
MP
Člen dozorného orgánu
Michal Poliak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vladimír Poliak | Člen dozorného orgánu | 2020-06-01 | — |
| Jakub Indra | Člen predstavenstva | 2020-10-01 | 2021-04-01 |
| Jakub Indra | Člen predstavenstva | 2020-10-01 | 2021-04-14 |
| Jarmila Poliaková | predseda | 2020-06-01 | 2021-04-14 |
| Jarmila Poliaková | predseda | 2020-06-01 | 2021-04-01 |
| Juraj Koreň | člen | 2020-06-01 | 2020-10-16 |
| Juraj Koreň | člen | 2020-06-01 | 2020-09-30 |
| Zuzana Pavlačková | podpredseda | 2020-06-01 | 2021-04-14 |
| Zuzana Pavlačková | podpredseda | 2020-06-01 | 2021-04-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ZFP akadémia, a.s.RPO
Sídlo
Námestie mieru 4
Vznik
2007-10-12 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36847372RPO
DIČ
2022465621FS
IČ DPH
SK2022465621 · aktívneFS
NACE
6622 · Čin.poisťovacích agentov
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Holíč
Krajina
SK
IBAN
SK1175000000004005806132FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZFP akadémia, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36847372/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36847372/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36847372", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →