SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Obecný podnik lesov, spol. s r.o.

  • IČO31604510
  • DIČ2020454832
  • IČ DPHSK2020454832
  • NACE0210 · Lesné hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Poniky, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 79 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.33mil. €
↘ -6.1% YoY
EBITDA · 2024
80k €
Čistý zisk · 2024
579 €
Aktíva spolu
942k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
79
Σ 2.05 mil. €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 525k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.33 mil. € 80k € 579 € 942k € RUZ závierka
2023 1.41 mil. € 59k € 1 218 € 948k € RUZ závierka
2022 1.45 mil. € 65k € 12k € 957k € RUZ závierka
2021 1.35 mil. € 80k € 32k € 788k € RUZ závierka
2020 1.12 mil. € 54k € 454 € 800k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.33 M €1.41 M €1.45 M €1.35 M €1.12 M €1.20 M €
EBITDA80 tis. €59 tis. €65 tis. €80 tis. €54 tis. €47 tis. €
EBITDA marža6 %4.2 %4.5 %5.9 %4.8 %3.9 %
Čistý zisk579 €1 tis. €12 tis. €32 tis. €454 €-19 tis. €
Aktíva spolu942 tis. €948 tis. €957 tis. €788 tis. €800 tis. €853 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BM
Člen dozorného orgánu
Branislav Molnár
Od 2025-03-31
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Michal Suchý, PhD.
Od 2025-03-31
MP
Člen dozorného orgánu
Michal Piar
Od 2025-03-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavol Lomen Člen dozorného orgánu 2025-03-31
Ing. Peter Matula Konateľ 2020-09-08
Ing. Alena Ježeková Člen dozorného orgánu 2020-08-07
Ladislav Štec Člen dozorného orgánu 2020-08-07
Mgr. Zuzana Šalingová Člen dozorného orgánu 2020-08-07
Miroslav Magna Člen dozorného orgánu 2019-05-15
Vladimír Poliak Člen dozorného orgánu 2019-05-15
Ing. Juraj Piar Konateľ 2015-03-17
Ing. Peter Matula Člen dozorného orgánu 2019-05-15 2020-08-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Matula
od 2022-09-05
Juraj Piar
od 2022-09-05
Peter Matula
od 2017-10-19 · do 2018-01-03
Peter MatulaPEP
od 2017-08-03 · do 2017-10-19
Juraj Piar
od 2017-08-03 · do 2018-01-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Obecný podnik lesov, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Dolná ulica 370
Vznik
1994-04-13 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31604510RPO
DIČ
2020454832FS
IČ DPH
SK2020454832 · aktívneFS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Poniky
Krajina
SK
IBAN
SK0275000000004014554336FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
79 zmlúv 2.05 mil. € celková hodnota 2026-05-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-10-14 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 043BB630006 793k €
2016-03-22 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 083BB020028 466k €
2022-09-20 Obec Poniky Zmluva o dielo č. 84/2022 uzatvorená podľa § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v znení neskorších predpisov 277k €
2022-09-20 Obec Poniky Zmluva o dielo č. 84/2022 uzatvorená podľa § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v znení neskorších predpisov 277k €
2022-07-15 Obec Poniky Zmluva o dielo č. 68/2022 uzatvorená podľa § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v znení neskorších predpisov (ďalej len „Obchodný zákonník“) a zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v 277k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Obecný podnik lesov, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31604510/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31604510/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31604510",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →