AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Enhanced due diligence

🇸🇰 MBM-GROUP, a.s.

  • IČO36740519
  • DIČ2022337548
  • IČ DPHSK2022337548
  • NACE4335

Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 200 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 37.53 mil. € Zisk 1.29 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
37.53mil. €
↘ -23.9% YoY
EBITDA · 2024
4.61mil. €
Čistý zisk · 2024
1.29mil. €
Aktíva spolu
27.76mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
200
Σ 187.11 mil. €
EU projekty
1
Σ 235k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 224 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18M 36M 54M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 37.53 mil. € 4.61 mil. € 1.29 mil. € 27.76 mil. € RUZ závierka
2023 49.33 mil. € 5.02 mil. € 1.74 mil. € 23.56 mil. € RUZ závierka
2022 32.54 mil. € 3.94 mil. € 1.17 mil. € 21.03 mil. € RUZ závierka
2021 21.4 mil. € 3.29 mil. € 1.04 mil. € 18.23 mil. € RUZ závierka
2020 15.97 mil. € 1.9 mil. € -1 640 € 15.55 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby37.53 M €49.33 M €32.54 M €21.40 M €15.97 M €23.83 M €
EBITDA4.61 M €5.02 M €3.94 M €3.29 M €1.90 M €2.43 M €
EBITDA marža12.3 %10.2 %12.1 %15.4 %11.9 %10.2 %
Čistý zisk1.29 M €1.74 M €1.17 M €1.04 M €-2 tis. €640 tis. €
Aktíva spolu27.76 M €23.56 M €21.03 M €18.23 M €15.55 M €11.97 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AN
predseda predstavenstva
Alena Nováková
Od 2017-07-13
VM
Člen dozorného orgánu
Veronika Miškovičová
Od 2016-02-26
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Monika Lubasová
Od 2014-10-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Pavol Drunek Člen dozorného orgánu 2013-01-14
Alena Nováková podpredseda predstavenstva 2014-06-30 2017-07-14
Alena Nováková podpredseda predstavenstva 2014-06-30 2017-07-13
Elena Diková Člen dozorného orgánu 2014-06-30 2016-03-02
Elena Diková Člen dozorného orgánu 2014-06-30 2016-02-25
Ing. Ján Hitka predseda predstavenstva 2014-06-30 2017-07-14
Ing. Ján Hitka predseda predstavenstva 2014-06-30 2017-07-13
Ing. Ján Hitka podpredseda predstavenstva 2013-01-14 2014-07-28
Ing. Ján Hitka podpredseda predstavenstva 2013-01-14 2014-06-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Brontvaj ml.
od 2023-08-03
Vladimír Pavelka
od 2017-07-27 · do 2023-08-03
Vladimír Pavelka
od 2017-01-31 · do 2017-07-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MBM-GROUP, a.s.RPO
Sídlo
Miletičova 1
Vznik
2007-02-16 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36740519RPO
DIČ
2022337548FS
IČ DPH
SK2022337548 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK0230000000000000297246FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
200 zmlúv 187.11 mil. € celková hodnota 2026-05-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-01 Hlavné mesto SR Bratislava Rámcová dohoda č. MAGSP2200071 55.52 mil. €
2023-08-03 Slovenská správa ciest, Bratislava Oprava vozoviek ciest I. triedy v správe IVSC Bratislava technológiou recyklácie za horúca na mieste 9.08 mil. €
2022-05-02 Slovenská správa ciest, Bratislava Zabezpečenie zvýšenia bezpečnosti a plynulosti premávky na cestách I.triedy v PO a KE kraji“, časť IV. „I/67 Dobšinský kopec zosuv“ 6.6 mil. €
2023-08-07 Mesto Šaľa Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 889/2022 5.95 mil. €
2022-11-14 Mesto Šaľa Zmluva o dielo č. 889/2022 5.26 mil. €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MBM-GROUP, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36740519/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36740519/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36740519",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →