SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 THERIMEX SLOVAKIA, s.r.o.

  • IČO36394432
  • DIČ2021550124
  • IČ DPHSK2021550124
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Námestovo, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.65 mil. € Zisk 35k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.65mil. €
↗ +21.0% YoY
EBITDA · 2024
394k €
Čistý zisk · 2024
35k €
Aktíva spolu
8.23mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
10
Σ 90k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 601k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.65 mil. € 394k € 35k € 8.23 mil. € RUZ závierka
2023 1.37 mil. € 368k € 42k € 7.4 mil. € RUZ závierka
2022 1.32 mil. € 270k € 19k € 6.97 mil. € RUZ závierka
2021 871k € 284k € 29k € 7.65 mil. € RUZ závierka
2020 731k € 325k € 55k € 7.55 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.65 M €1.37 M €1.32 M €871 tis. €731 tis. €870 tis. €
EBITDA394 tis. €368 tis. €270 tis. €284 tis. €325 tis. €273 tis. €
EBITDA marža23.8 %26.9 %20.5 %32.6 %44.5 %31.4 %
Čistý zisk35 tis. €42 tis. €19 tis. €29 tis. €55 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu8.23 M €7.40 M €6.97 M €7.65 M €7.55 M €7.82 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alena Banasová
Od 2022-05-21
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Karol Gandel
Od 2022-05-21
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Drunek
Od 2022-05-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Banas Konateľ 2016-02-11
Alena Banasová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-02-25 2022-05-20
Alena Brontvajová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-01-10 2016-02-24
Michal Brontvaj Konateľ 2012-12-18 2016-02-24
Michal Brontvaj Konateľ 2012-12-18 2016-02-10
Ing. Karol Gandel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-14 2022-05-20
Ing. Pavol Drunek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-14 2022-05-20
Jaroslav Brontvaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-14 2016-06-13
Michal Brontvaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-14 2016-06-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Alena Banasová
od 2020-01-14
Alena Banasová
od 2017-08-02 · do 2020-01-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
THERIMEX SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Hviezdoslavovo nám. 213
Vznik
2000-10-09 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36394432RPO
DIČ
2021550124FS
IČ DPH
SK2021550124 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Námestovo
Krajina
SK
IBAN
SK1475000000004007719112FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 90k € celková hodnota 2026-03-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-02-08 Sociálna poisťovňa, ústredie Zmluva o podnájme nebytových priestorov č. 20220004 58k €
2017-01-10 Sociálna poisťovňa, ústredie zmluva o nájme nebytových priestorov č. 20160228 40k €
2021-12-21 Sociálna poisťovňa, ústredie dodatok 6 k zmluve o nájme nebytových priestorov 30k €
2020-12-11 Sociálna poisťovňa, ústredie dodatok 5 k zmluve o nájme nebytových priestorov 30k €
2019-06-13 Sociálna poisťovňa, ústredie dodatok 4 k zmluve o nájme nebytových priestorov 29k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
THERIMEX SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36394432/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36394432/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36394432",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →