SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BKB - Agro, s.r.o.

  • IČO36722693
  • DIČ2022301875
  • IČ DPHSK2022301875
  • NACE4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Dvorníky, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s poľ.stroj..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 87/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 587k € Zisk -37k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
587k €
↘ -74.6% YoY
EBITDA · 2025
-6 696 €
Čistý zisk · 2025
-37k €
Aktíva spolu
199k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 87/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 503 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 839k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 587k € -6 696 € -37k € 199k € RUZ závierka
2024 2.31 mil. € 65k € 32k € 370k € RUZ závierka
2023 871k € 34k € 23k € 200k € RUZ závierka
2022 682k € 20k € 20k € 265k € RUZ závierka
2021 240k € 1 259 € -2 625 € 168k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby587 tis. €2.31 M €871 tis. €682 tis. €240 tis. €339 tis. €
EBITDA-7 tis. €65 tis. €34 tis. €20 tis. €1 tis. €-9 tis. €
EBITDA marža-1.1 %2.8 %3.9 %3 %0.5 %-2.8 %
Čistý zisk-37 tis. €32 tis. €23 tis. €20 tis. €-3 tis. €-22 tis. €
Aktíva spolu199 tis. €370 tis. €200 tis. €265 tis. €168 tis. €165 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Kožík
Od 2023-05-26
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Bučko
Od 2023-05-26
IR
Konateľ
Ing. Róbert Kožík
Od 2012-05-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Bučko Konateľ 2007-01-09
Ing. Róbert Kožík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-02 2023-05-25
Ing. Róbert Kožík Konateľ 2007-01-25 2011-01-24
Ing. Róbert Kožík Konateľ 2007-01-25 2011-01-18
Ing. Igor Bojnanský Konateľ 2007-01-09 2014-12-08
Ing. Igor Bojnanský Konateľ 2007-01-09 2014-12-18
Ing. Igor Bojnanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-09 2014-12-18
Juraj Bučko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-09 2023-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Bučko
od 2022-08-10
Róbert Kožík
od 2022-08-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BKB - Agro, s.r.o.RPO
Sídlo
64
Vznik
2007-01-09 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36722693RPO
DIČ
2022301875FS
IČ DPH
SK2022301875 · aktívneFS
NACE
4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dvorníky
Krajina
SK
IBAN
SK6009000000000284787625FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BKB - Agro, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36722693/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36722693/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36722693",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →