SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DOS - TRADING spol. s r.o.
- IČO00614971
- DIČ2020459342
- IČ DPHSK2020459342
- LEI097900BIIF0000166308
- NACE4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s poľ.stroj., 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
545k €
↗ +51.6% YoY
EBITDA · 2024
63k €
Čistý zisk · 2024
9 771 €
Aktíva spolu
834k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 381k €
EU projekty
1
Σ 212k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
27 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 545k € | 63k € | 9 771 € | 834k € | RUZ závierka |
| 2023 | 360k € | -42k € | -83k € | 912k € | RUZ závierka |
| 2022 | 565k € | -29k € | -40k € | 662k € | RUZ závierka |
| 2021 | 510k € | 17k € | 1 056 € | 460k € | RUZ závierka |
| 2020 | 224k € | 15k € | 2 762 € | 482k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 545 tis. € | 360 tis. € | 565 tis. € | 510 tis. € | 224 tis. € | 193 tis. € |
| EBITDA | 63 tis. € | -42 tis. € | -29 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € |
| EBITDA marža | 11.6 % | -11.7 % | -5.2 % | 3.3 % | 6.9 % | 11.9 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | -83 tis. € | -40 tis. € | 1 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 834 tis. € | 912 tis. € | 662 tis. € | 460 tis. € | 482 tis. € | 452 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdeněk David
BD
Konateľ
Benjamín David
ZD
Konateľ
Zdeněk David
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zdeněk David | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-12-17 | 2025-02-26 |
| Zdeněk David | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-08-11 | 2021-12-16 |
| Elena Davidová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-09-05 | 1998-08-10 |
| Elena Davidová | Konateľ | 1994-09-05 | 1998-08-10 |
| Zdeněk David | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-09-05 | 1998-08-10 |
| Zdeněk David | Konateľ | 1994-09-05 | 2021-12-16 |
| Elena Davidová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-07-25 | 1994-09-04 |
| Elena Synovcová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-07-25 | 1994-09-04 |
| Hana Davidová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-07-25 | 1994-09-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zdeněk David
Zdeněk David
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DOS - TRADING spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kremnička 3
Vznik
1991-07-25 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00614971RPO
DIČ
2020459342FS
IČ DPH
SK2020459342 · aktívneFS
LEI
097900BIIF0000166308GLEIF
NACE
4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3302000000004462342054FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-10-06 | Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republika | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci | 191k € |
| 2022-03-04 | Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 191k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DOS - TRADING spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00614971/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00614971/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00614971", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →