SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Marko MT, s.r.o.

  • IČO36718301
  • DIČ2022290325
  • IČ DPHSK2022290325
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.47mil. €
↘ -5.7% YoY
EBITDA · 2025
110k €
Čistý zisk · 2025
-16k €
Aktíva spolu
1.23mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
14
Σ 23k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.47 mil. € 110k € -16k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2024 3.68 mil. € 66k € -47k € 1.37 mil. € RUZ závierka
2023 4.2 mil. € 145k € 7 010 € 1.51 mil. € RUZ závierka
2022 4.36 mil. € 159k € 9 109 € 1.76 mil. € RUZ závierka
2021 4.51 mil. € 163k € 39k € 1.59 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.47 M €3.68 M €4.20 M €4.36 M €4.51 M €4.20 M €
EBITDA110 tis. €66 tis. €145 tis. €159 tis. €163 tis. €148 tis. €
EBITDA marža3.2 %1.8 %3.5 %3.7 %3.6 %3.5 %
Čistý zisk-16 tis. €-47 tis. €7 tis. €9 tis. €39 tis. €36 tis. €
Aktíva spolu1.23 M €1.37 M €1.51 M €1.76 M €1.59 M €1.41 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslava Tureková
Od 2026-03-05
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Mrník
Od 2022-09-15
ID
Konateľ
Ing. Daniel Mrník
Od 2006-12-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Turek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-21 2026-03-04
Ing. Daniel Mrník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-28 2022-09-14
Ing. Jozef Turek Konateľ 2006-12-28 2026-03-04
Ing. Jozef Turek Konateľ 2006-12-28 2025-05-01
Ing. Jozef Turek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-28 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Daniel Mrník
od 2017-10-11
Jozef Turek
od 2017-10-11
Daniel Mrník
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Jozef Turek
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Marko MT, s.r.o.RPO
Sídlo
Kollárova 79/5592
Vznik
2006-12-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36718301RPO
DIČ
2022290325FS
IČ DPH
SK2022290325 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK3402000000002250518354FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 23k € celková hodnota 2026-04-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-02-14 Obec Dlhá nad Oravou Kúpna zmluva 206k €
2017-10-30 Obec Ľubochňa Kúpna zmluva 105k €
2017-05-11 Obec Sirník Kúpna zmluva 83k €
2018-09-21 Mesto Krásno nad Kysucou Kúpna zmluva 83k €
2018-04-23 Obec Sokoľ Kúpna zmluva 70k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Marko MT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36718301/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36718301/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36718301",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →