SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LEGA TRADE, s.r.o.
- IČO36655767
- DIČ2022216295
- IČ DPHSK2022216295
- NACE4687
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4687, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.58mil. €
↘ -30.3% YoY
EBITDA · 2024
272k €
Čistý zisk · 2024
135k €
Aktíva spolu
3.55mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 1.15 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.58 mil. € | 272k € | 135k € | 3.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.27 mil. € | 566k € | 363k € | 3.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.34 mil. € | 656k € | 467k € | 3.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.66 mil. € | 767k € | 537k € | 2.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 817k € | 186k € | 73k € | 2 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.58 M € | 2.27 M € | 2.34 M € | 2.66 M € | 817 tis. € | 871 tis. € |
| EBITDA | 272 tis. € | 566 tis. € | 656 tis. € | 767 tis. € | 186 tis. € | 217 tis. € |
| EBITDA marža | 17.2 % | 25 % | 28.1 % | 28.8 % | 22.7 % | 24.9 % |
| Čistý zisk | 135 tis. € | 363 tis. € | 467 tis. € | 537 tis. € | 73 tis. € | 114 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.55 M € | 3.55 M € | 3.08 M € | 2.45 M € | 2.00 M € | 1.97 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alena Kánová
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Kán
JK
Konateľ
Ján Kán
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Kán | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-28 | 2021-07-06 |
| Ján Kán | Konateľ | 2010-08-18 | 2014-01-27 |
| Alena Kánová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-10-03 | 2021-07-06 |
| Ján Kán | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-10-03 | 2014-01-27 |
| Ing. Dušan Ivan | Konateľ | 2008-09-10 | 2009-02-02 |
| Ing. Dušan Ivan | Konateľ | 2008-09-10 | 2009-01-19 |
| Alena Kánová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-12-08 | 2008-10-02 |
| Alena Kánová | Konateľ | 2007-11-23 | 2008-10-02 |
| Alena Kánová | Konateľ | 2007-11-23 | 2010-08-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LEGA TRADE, s.r.o.RPO
Sídlo
Nad plážou 37
Vznik
2006-07-21 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36655767RPO
DIČ
2022216295FS
IČ DPH
SK2022216295 · aktívneFS
NACE
4687
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK4111000000002629098921FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-14 | Mestský hotel Ďumbier, s.r.o. | Kúpna zmluva 2025/002 | 1.15 mil. € |
| 2025-06-26 | Mestský hotel Ďumbier, s.r.o. | Dodatok č.1 ku kúpnej zmluve č.2025/002 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LEGA TRADE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36655767/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36655767/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36655767", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →