SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ALK BB s.r.o.
- IČO36629341
- DIČ2021866594
- IČ DPHSK2021866594
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
442k €
↗ +13.5% YoY
EBITDA · 2025
127k €
Čistý zisk · 2025
73k €
Aktíva spolu
742k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 442k € | 127k € | 73k € | 742k € | RUZ závierka |
| 2024 | 389k € | 110k € | 56k € | 702k € | RUZ závierka |
| 2023 | 304k € | 51k € | 26k € | 628k € | RUZ závierka |
| 2022 | 222k € | 20k € | 5 915 € | 554k € | RUZ závierka |
| 2021 | 145k € | 23k € | 8 505 € | 542k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 442 tis. € | 389 tis. € | 304 tis. € | 222 tis. € | 145 tis. € | 212 tis. € |
| EBITDA | 127 tis. € | 110 tis. € | 51 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| EBITDA marža | 28.7 % | 28.2 % | 16.9 % | 8.9 % | 15.6 % | 13.3 % |
| Čistý zisk | 73 tis. € | 56 tis. € | 26 tis. € | 6 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 742 tis. € | 702 tis. € | 628 tis. € | 554 tis. € | 542 tis. € | 531 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alena Kánová
AK
Konateľ
Alena Kánová
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alena Kánová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Alena Kánová | Konateľ | 2004-08-28 | 2006-06-08 |
| Alena Kánová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-28 | 2006-06-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ALK BB s.r.o.RPO
Sídlo
Partizánska cesta 114
Vznik
2004-08-28 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36629341RPO
DIČ
2021866594FS
IČ DPH
SK2021866594 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000003032924658FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALK BB s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36629341/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36629341/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36629341", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →