🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · SK

REN - MED spol. s r.o.

IČO36632457DIČ2021922826IČ DPHSK2021922826NACE4773 · LekárneEST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 29 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.73mil. €
↗ +9.4% YoY
EBITDA · 2024
272k €
Čistý zisk · 2024
188k €
Aktíva spolu
871k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 1 500 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 29 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 95
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REN - MED spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.73 mil. € 272k € 188k € 871k € RUZ závierka
2023 3.41 mil. € 274k € 193k € 1.07 mil. € RUZ závierka
2022 3.27 mil. € 251k € 186k € 1.07 mil. € RUZ závierka
2021 2.82 mil. € 315k € 215k € 1.31 mil. € RUZ závierka
2020 2.66 mil. € 253k € 164k € 1.09 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.73 M €3.41 M €3.27 M €2.82 M €2.66 M €
EBITDA272 tis. €274 tis. €251 tis. €315 tis. €253 tis. €
EBITDA marža7.3 %8 %7.7 %11.2 %9.5 %
Čistý zisk188 tis. €193 tis. €186 tis. €215 tis. €164 tis. €
Aktíva spolu871 tis. €1.07 M €1.07 M €1.31 M €1.09 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 1 500 € celková hodnota 2025-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-11-29 Základná škola Mihálya Tompu s vyučovacím jazykom maďarským - Tompa Mihály Alapiskola, Šrobárova 11/12, Rimavská Sobota - Rimaszombat Nájomná zmluva č. 34/2024/11 o prenájme nebytových priestorov - REN-MED 500 €
2023-11-30 Základná škola Mihálya Tompu s vyučovacím jazykom maďarským - Tompa Mihály Alapiskola, Šrobárova 11/12, Rimavská Sobota - Rimaszombat Nájomná zmluva o prenájme nebytových priestorov - REEN-MED spol. s r.o.. - 01.12.2023 - 30.11.2024 500 €
2022-11-29 Základná škola Mihálya Tompu s vyučovacím jazykom maďarským - Tompa Mihály Alapiskola, Šrobárova 11/12, Rimavská Sobota Nájomná zmluva o prenájme nebytových priestorov 500 €
2025-11-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-11-04 Základná škola Mihálya Tompu s vyučovacím jazykom maďarským - Tompa Mihály Alapiskola, Šrobárova 11/12, Rimavská Sobota Nájomná zmluva č. 2202510 o prenájme nebytových priestorov - REN-MED spol. s.r.o. 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavel Ciprus
Od 2022-05-19
RC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Renáta Ciprusová
Od 2022-05-19
PC
Konateľ
Pavel Ciprus
Od 2004-11-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Renáta Ciprusová Konateľ 2004-11-24
Pavel Ciprus Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-24 2022-05-18
Pavel Ciprus Konateľ 2004-11-24 2017-06-19
Renáta Ciprusová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-24 2022-05-18
Renáta Ciprusová Konateľ 2004-11-24 2017-06-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavel Ciprus
od 2017-06-15
Renáta Ciprusová
od 2017-06-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REN - MED spol. s r.o.RPO
Sídlo
Železničná 23
Vznik
2004-11-24 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36632457RPO
DIČ
2021922826FS
IČ DPH
SK2021922826 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Rimavská Sobota
Krajina
SK
IBAN
SK9702000000001970082654FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36632457/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36632457/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36632457",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.