SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Lekáreň MAX TT, s.r.o.
- IČO35824891
- DIČ2021632932
- IČ DPHSK7120000195
- NACE4773 · Lekárne
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.32mil. €
↗ +6.8% YoY
EBITDA · 2024
48k €
Čistý zisk · 2024
38k €
Aktíva spolu
924k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
485 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.32 mil. € | 48k € | 38k € | 924k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.17 mil. € | 51k € | 40k € | 800k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.05 mil. € | 85k € | 62k € | 793k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.63 mil. € | 29k € | 17k € | 474k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.45 mil. € | 31k € | 16k € | 445k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.32 M € | 2.17 M € | 2.05 M € | 1.63 M € | 1.45 M € | 1.42 M € |
| EBITDA | 48 tis. € | 51 tis. € | 85 tis. € | 29 tis. € | 31 tis. € | 32 tis. € |
| EBITDA marža | 2.1 % | 2.4 % | 4.1 % | 1.8 % | 2.2 % | 2.3 % |
| Čistý zisk | 38 tis. € | 40 tis. € | 62 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 924 tis. € | 800 tis. € | 793 tis. € | 474 tis. € | 445 tis. € | 408 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Konateľ
Ing. Marián Jánoš, MBA
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Kypr
MB
Konateľ
Mgr. Branislav Chmela, MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Branislav Chmela, MBA | Konateľ | 2020-05-01 | 2022-06-28 |
| Ing. Andrej Križan | Konateľ | 2018-05-04 | 2022-06-28 |
| Ing. Andrej Križan | Konateľ | 2018-05-04 | 2022-04-01 |
| Ing. Jan Žák | Konateľ | 2018-03-01 | 2023-06-01 |
| Ing. Jan Žák | Konateľ | 2018-03-01 | 2023-06-28 |
| Jan Žák | Konateľ | 2018-03-01 | 2021-08-18 |
| Jan Žák | Konateľ | 2018-03-01 | 2022-06-28 |
| Ing. Marián Hodák | Konateľ | 2013-01-31 | 2018-06-04 |
| Ing. Marián Hodák | Konateľ | 2013-01-31 | 2018-05-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Peterčák
Michal Vrzgula
Jakub Haščák
Martin Haščák
Valeria Haščáková
Marek Dospiva
Jaroslav Haščák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Lekáreň MAX TT, s.r.o.RPO
Sídlo
Moldavská cesta 8/A
Vznik
2001-11-08 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35824891RPO
DIČ
2021632932FS
IČ DPH
SK7120000195 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-02 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-12-10 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-12-03 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-12-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň MAX TT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35824891/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35824891/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35824891", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →