AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 LOKORAIL, a.s.
- IČO36564443
- DIČ2021892015
- IČ DPHSK2021892015
- NACE4920 · Náklad.železnič.doprava
Akciová spoločnosť, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Náklad.železnič.doprava, 23 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · transport-land
Tržby · 2025
38.2 mil. €
Zisk -497k €
Zamestnanci
150–199
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
38.2mil. €
↘ -7.5% YoY
EBITDA · 2025
-3 623 €
Čistý zisk · 2025
-497k €
Aktíva spolu
7.34mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
23
Σ 871k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
23 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38.2 mil. € | -3 623 € | -497k € | 7.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 41.31 mil. € | 665k € | 382k € | 8.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 35.69 mil. € | 1.18 mil. € | 489k € | 9.78 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 25.31 mil. € | 308k € | 36k € | 7.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 19.33 mil. € | 457k € | 163k € | 6.12 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 38.20 M € | 41.31 M € | 35.69 M € | 25.31 M € | 19.33 M € | 14.84 M € |
| EBITDA | -4 tis. € | 665 tis. € | 1.18 M € | 308 tis. € | 457 tis. € | 382 tis. € |
| EBITDA marža | -0 % | 1.6 % | 3.3 % | 1.2 % | 2.4 % | 2.6 % |
| Čistý zisk | -497 tis. € | 382 tis. € | 489 tis. € | 36 tis. € | 163 tis. € | 99 tis. € |
| Aktíva spolu | 7.34 M € | 8.91 M € | 9.78 M € | 7.08 M € | 6.12 M € | 6.23 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ľubomír Loy
IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Pavol Kužma
IJ
člen predstavenstva
Ing. Ján Bírošík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Daniška | Člen dozorného orgánu | 2020-02-13 | — |
| Ing. David Kostelník | Predseda predstavenstva | 2020-01-14 | — |
| Ing. Ján Vošček | Člen dozorného orgánu | 2020-01-14 | — |
| Ing. Marek Chachaľák | člen predstavenstva | 2020-01-14 | — |
| Ing. Miroslav Hopta | Člen dozorného orgánu | 2020-01-14 | — |
| Ing. Pavel Šuťák | Člen dozorného orgánu | 2020-01-14 | — |
| Ing. David Kostelník | predseda predstavenstva | 2020-01-14 | 2020-11-14 |
| Ing. David Kostelník | Predseda predstavenstva | 2020-01-14 | 2020-12-10 |
| Ing. Fridrich Rácz | predseda predstavenstva | 2018-12-01 | 2020-03-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Kristen Mikkel Volmer Lind
Claudio Frick
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LOKORAIL, a.s.RPO
Sídlo
Horárska 12
Vznik
2004-10-05 · 22 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36564443RPO
DIČ
2021892015FS
IČ DPH
SK2021892015 · aktívneFS
NACE
4920 · Náklad.železnič.doprava
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4581300000002008150109FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-12-13 | Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. | Zmluva o zabezpečení prepravných a súvisiacich služieb | 2.4 mil. € |
| 2024-01-15 | Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. | Zabezpečenie prepravných a súvisiacich služieb - Trnovec nad Váhom - Bratislava Pálenisko a späť | 720k € |
| 2023-10-24 | Železnice Slovenskej republiky | Dohoda o urovnaní | 150k € |
| 2012-02-27 | Železnice Slovenskej republiky | Zmluva o zabezpečení riadenia a organizácie dopravy na vlečke Bratislava - Pálenisko | 109k € |
| 2012-01-01 | Železničná spoločnosť CARGO SLOVAKIA, a.s. | Zmluva o prenájme HDV 742 297-5 | 42k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
LOKORAIL, a.s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-land. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36564443/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36564443/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36564443", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →