SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BPS Market, spol. s r.o.
- IČO36476129
- DIČ2020028626
- IČ DPHSK2020028626
- NACE4920 · Náklad.železnič.doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Nemšová, SK. Pôsobí v odvetví Náklad.železnič.doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
718k €
↗ +6.2% YoY
EBITDA · 2025
93k €
Čistý zisk · 2025
59k €
Aktíva spolu
1.82mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 718k € | 93k € | 59k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 677k € | 127k € | 69k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 608k € | 65k € | 23k € | 1.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 569k € | 110k € | 90k € | 1.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 515k € | 92k € | 84k € | 1.42 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 718 tis. € | 677 tis. € | 608 tis. € | 569 tis. € | 515 tis. € | 517 tis. € |
| EBITDA | 93 tis. € | 127 tis. € | 65 tis. € | 110 tis. € | 92 tis. € | 131 tis. € |
| EBITDA marža | 13 % | 18.8 % | 10.6 % | 19.4 % | 17.9 % | 25.3 % |
| Čistý zisk | 59 tis. € | 69 tis. € | 23 tis. € | 90 tis. € | 84 tis. € | 82 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.82 M € | 1.62 M € | 1.54 M € | 1.52 M € | 1.42 M € | 1.35 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RG
Konateľ
Rudolf Gajda
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Kyselý
II
Konateľ
Ing. Ivan Kyselý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Rudolf Gajda | Konateľ | 2006-10-18 | 2016-09-02 |
| Ing. Ivan Kyselý | Konateľ | 2003-12-18 | 2013-07-02 |
| Oliver Virguš | Konateľ | 2003-06-26 | 2008-04-02 |
| Oliver Virguš | Konateľ | 2003-06-26 | 2008-04-01 |
| Ing. Ivan Kyselý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-16 | 2004-05-20 |
| Renáta Dorúšková | Konateľ | 2003-05-29 | 2004-05-20 |
| Ing. Margita Sasaráková | Konateľ | 2001-10-23 | 2003-05-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BPS Market, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Železničná 207/9
Vznik
2001-10-23 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36476129RPO
DIČ
2020028626FS
IČ DPH
SK2020028626 · aktívneFS
NACE
4920 · Náklad.železnič.doprava
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nemšová
Krajina
SK
IBAN
SK4275000000004000066569FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BPS Market, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36476129/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36476129/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36476129", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →