SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SAMP 2, s.r.o.
- IČO36465461
- DIČ2020027526
- IČ DPHSK2020027526
- NACE4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba ost.inž.stavieb.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
113k €
Zisk 14k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
113k €
↗ +2.3% YoY
EBITDA · 2024
21k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
282k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 113k € | 21k € | 14k € | 282k € | RUZ závierka |
| 2023 | 111k € | -17k € | -32k € | 228k € | RUZ závierka |
| 2022 | 90k € | -16k € | -39k € | 229k € | RUZ závierka |
| 2021 | 38k € | -35k € | -59k € | 205k € | RUZ závierka |
| 2020 | 45k € | -32k € | -59k € | 220k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 113 tis. € | 111 tis. € | 90 tis. € | 38 tis. € | 45 tis. € | 157 tis. € |
| EBITDA | 21 tis. € | -17 tis. € | -16 tis. € | -35 tis. € | -32 tis. € | -2 tis. € |
| EBITDA marža | 18.2 % | -15.6 % | -17.4 % | -91.6 % | -70.9 % | -1.1 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | -32 tis. € | -39 tis. € | -59 tis. € | -59 tis. € | -23 tis. € |
| Aktíva spolu | 282 tis. € | 228 tis. € | 229 tis. € | 205 tis. € | 220 tis. € | 223 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Jazudek
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Jazudek
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Jazudek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Jazudek | Konateľ | 2008-12-04 | — |
| Ing. Vladimír Jazudek ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-20 | 2022-10-17 |
| Ing. Vladimír Jazudek st. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-20 | 2022-10-17 |
| Ján Petrišin | Konateľ | 2009-02-20 | 2008-12-04 |
| Ing. Vladimír Jazudek ml. | Konateľ | 2008-12-04 | 2017-06-19 |
| Ing. Vladimír Jazudek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-03-08 | 2009-02-19 |
| Ing. Vladimír Jazudek | Konateľ | 2000-03-08 | 2022-05-25 |
| Ján Petrišin | Konateľ | 2000-03-08 | 2009-02-19 |
| Ján Petrišin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-03-08 | 2009-02-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Jazudek
Vladimír Jazudek ml.
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SAMP 2, s.r.o.RPO
Sídlo
Štefánikova 2763
Vznik
2000-03-08 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36465461RPO
DIČ
2020027526FS
IČ DPH
SK2020027526 · aktívneFS
NACE
4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK7675000000004021314971FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-12 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SAMP 2, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36465461/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36465461/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36465461", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →