SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PSBAU SK, s.r.o.

  • IČO46509496
  • DIČ2023425910
  • IČ DPHSK2023425910
  • NACE4299 · Výstavba ost.inž.stavieb

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Ivanka pri Nitre, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba ost.inž.stavieb, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 88/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
532k €
↘ -15.0% YoY
EBITDA · 2024
72k €
Čistý zisk · 2024
7 393 €
Aktíva spolu
369k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 1 476 €
Kredit
A· 88/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 227k 455k 689k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 532k € 72k € 7 393 € 369k € RUZ závierka
2023 626k € 78k € 5 296 € 476k € RUZ závierka
2022 447k € 64k € 3 410 € 741k € RUZ závierka
2021 471k € 54k € 4 801 € 511k € RUZ závierka
2020 306k € 48k € 3 980 € 304k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby532 tis. €626 tis. €447 tis. €471 tis. €306 tis. €297 tis. €
EBITDA72 tis. €78 tis. €64 tis. €54 tis. €48 tis. €39 tis. €
EBITDA marža13.5 %12.4 %14.4 %11.5 %15.8 %13.1 %
Čistý zisk7 tis. €5 tis. €3 tis. €5 tis. €4 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu369 tis. €476 tis. €741 tis. €511 tis. €304 tis. €355 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Stančík
Od 2022-05-23
PS
Konateľ
Peter Stančík
Od 2012-02-17
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Stančík
Od 2012-02-17
Do 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Stančík
od 2017-10-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PSBAU SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Krakovská 946/97
Vznik
2012-02-17 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46509496RPO
DIČ
2023425910FS
IČ DPH
SK2023425910 · aktívneFS
NACE
4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Ivanka pri Nitre
Krajina
SK
IBAN
SK0752000000000017328301FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 1 476 € celková hodnota 2026-04-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-20 Obec Mojmírovce Zmluva o výkone stavebného dozoru 1 476 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PSBAU SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46509496/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46509496/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46509496",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →