SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Hedin Automotive Prešov s. r. o.
- IČO36458236
- DIČ2020007011
- IČ DPHSK2020007011
- NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav., 32 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
47.28 mil. €
Zisk 1.58 mil. €
Zamestnanci
100–149
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
47.28mil. €
↗ +8.6% YoY
EBITDA · 2024
3.29mil. €
Čistý zisk · 2024
1.58mil. €
Aktíva spolu
24.73mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
32
Σ 908k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 47.28 mil. € | 3.29 mil. € | 1.58 mil. € | 24.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 43.52 mil. € | 3.01 mil. € | 1.28 mil. € | 20.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 38.1 mil. € | 2.95 mil. € | 1.4 mil. € | 19.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 35.12 mil. € | 3.18 mil. € | 1.62 mil. € | 15.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 29.72 mil. € | 2.6 mil. € | 1.23 mil. € | 12.11 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 47.28 M € | 43.52 M € | 38.10 M € | 35.12 M € | 29.72 M € | 28.71 M € |
| EBITDA | 3.29 M € | 3.01 M € | 2.95 M € | 3.18 M € | 2.60 M € | 2.50 M € |
| EBITDA marža | 7 % | 6.9 % | 7.8 % | 9.1 % | 8.8 % | 8.7 % |
| Čistý zisk | 1.58 M € | 1.28 M € | 1.40 M € | 1.62 M € | 1.23 M € | 1.03 M € |
| Aktíva spolu | 24.73 M € | 20.36 M € | 19.04 M € | 15.04 M € | 12.11 M € | 14.55 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ondrej Šintal
MO
Konateľ
Mgr. Ondrej Šintal
MO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ondrej Šintal
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ján Molnár | Konateľ | 1998-11-18 | 2006-11-02 |
| Ing. Ján Molnár | Konateľ | 1998-11-18 | 2019-05-31 |
| Ing. Ján Molnár | Konateľ | 1998-11-18 | 2019-06-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Anders Hedin
Ondrej Šintal
Anders Hedin
Anders Hedin
Katharina Wruẞ
Nicole Bollschweiler
Andrea Helene de Gier
Robert de Gier
Magda Schweger
Richard Schweger
Caroline Sulke
Phillip Sulke
Ján Molnár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Hedin Automotive Prešov s. r. o.RPO
Sídlo
Petrovanská 36
Vznik
1998-11-18 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36458236RPO
DIČ
2020007011FS
IČ DPH
SK2020007011 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK5611000000002627796814FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-07-26 | Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja | Nákladné auto 4 nápravové s hydraulickým ramenom | 156k € |
| 2020-09-11 | Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja | Kúpna zmluva | 144k € |
| 2022-11-07 | Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja | Podvalník k asfaltérskej čate | 94k € |
| 2022-05-26 | Prešovský samosprávny kraj | Kúpna zmluva | 69k € |
| 2022-05-26 | Prešovský samosprávny kraj | Kúpna zmluva č. Z20225003_Z | 69k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Hedin Automotive Prešov s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36458236/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36458236/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36458236", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →