SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 LunaS, spol. s r.o.

  • IČO36455199
  • DIČ2020011378
  • IČ DPHSK2020011378
  • NACE1072 · Výroba suchárov a keksov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Veľký Šariš, SK. Pôsobí v odvetví Výroba suchárov a keksov, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 57/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 569k € Zisk 15k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
569k €
↘ -14.2% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
15k €
Aktíva spolu
1.74mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 0 €
Kredit
C· 57/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 5 602 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
57 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 241k 481k 729k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 569k € 31k € 15k € 1.74 mil. € RUZ závierka
2023 663k € 36k € 754 € 1.96 mil. € RUZ závierka
2022 412k € 23k € 1 450 € 1.73 mil. € RUZ závierka
2021 526k € 21k € 2 035 € 1.57 mil. € RUZ závierka
2020 500k € 124k € 19k € 1.31 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby569 tis. €663 tis. €412 tis. €526 tis. €500 tis. €549 tis. €
EBITDA31 tis. €36 tis. €23 tis. €21 tis. €124 tis. €42 tis. €
EBITDA marža5.5 %5.5 %5.5 %4 %24.8 %7.6 %
Čistý zisk15 tis. €754 €1 tis. €2 tis. €19 tis. €-14 tis. €
Aktíva spolu1.74 M €1.96 M €1.73 M €1.57 M €1.31 M €1.24 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ondrej Šintal
Od 2022-05-22
MO
Konateľ
Mgr. Ondrej Šintal
Od 2004-08-25
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Lukáš Šintal
Od 2013-01-25
Do 2015-06-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Lukáš Šintal Konateľ 2013-01-17 2015-05-13
Mgr. Lukáš Šintal Konateľ 2013-01-17 2015-06-01
Lukáš Šintal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-08-30 2013-01-24
Mgr. Ondrej Šintal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-08-30 2022-05-21
Mgr. Ondrej Šintal Konateľ 2004-08-25 2017-06-19
Ondrej Šintal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-07-11 2004-08-29
PhDr. Ľubomíra Šintalová Konateľ 2000-07-11 2004-08-29
PhDr. Ľubomíra Šintalová Konateľ 2000-07-11 2005-02-14
PhDr. Ľubomíra Šintalová Konateľ 2000-07-11 2005-02-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ondrej Šintal
od 2022-11-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LunaS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Sabinovská 32
Vznik
1998-05-06 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36455199RPO
DIČ
2020011378FS
IČ DPH
SK2020011378 · aktívneFS
NACE
1072 · Výroba suchárov a keksov
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Veľký Šariš
Krajina
SK
IBAN
SK5275000000000613305763FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-12-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-12-23 Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Prešov Zmluva č. UVV a UVTOS-04296/32-PO-2024 o stravovaní odsúdených uzavretá podľa § 269 ods. 2 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov 0 €
2024-05-24 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2024-03-28 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-07-25 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-05-02 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LunaS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36455199/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36455199/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36455199",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →