SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 REGADA, s.r.o.

  • IČO36453633
  • DIČ2020011257
  • IČ DPHSK2020011257
  • NACE2651 · Výroba merac.nástrojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Výroba merac.nástrojov, 10 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-electronics
Tržby · 2025 6.35 mil. € Zisk 398k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.35mil. €
↗ +4.7% YoY
EBITDA · 2025
664k €
Čistý zisk · 2025
398k €
Aktíva spolu
3.72mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
10
Σ 25k €
EU projekty
1
Σ 1.48 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.35 mil. € 664k € 398k € 3.72 mil. € RUZ závierka
2024 6.07 mil. € 230k € -9 101 € 3.19 mil. € RUZ závierka
2023 6.33 mil. € -85k € -295k € 3.76 mil. € RUZ závierka
2022 5.79 mil. € 260k € -8 147 € 3.52 mil. € RUZ závierka
2021 5.97 mil. € 108k € -126k € 3.85 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.35 M €6.07 M €6.33 M €5.79 M €5.97 M €5.75 M €
EBITDA664 tis. €230 tis. €-85 tis. €260 tis. €108 tis. €335 tis. €
EBITDA marža10.5 %3.8 %-1.3 %4.5 %1.8 %5.8 %
Čistý zisk398 tis. €-9 tis. €-295 tis. €-8 tis. €-126 tis. €86 tis. €
Aktíva spolu3.72 M €3.19 M €3.76 M €3.52 M €3.85 M €3.74 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
Barbora Čellárová, M.Sc.
Od 2022-08-10
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Šiovič
Od 2022-05-26
IP
Konateľ
Ing. Peter Šiovič
Od 1998-01-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Barbora Čellárová, M.Sc. Konateľ 2022-08-10 2025-12-19
Ing. Peter Šiovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-20 2022-05-25
Ing. Ján Paraska Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-11 2011-09-07
Ing. Peter Šiovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-11 2009-05-19
Ing. Stanislav Legát Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-11 2012-05-07
Milan Ralaus Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-11 2011-09-07
Ing. Ján Paraska Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-29 2002-02-10
Ing. Peter Šiovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-29 2002-02-10
Ing. Stanislav Legát Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-29 2002-02-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Šiovič
od 2017-05-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REGADA, s.r.o.RPO
Sídlo
Strojnícka 7
Vznik
1998-01-21 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36453633RPO
DIČ
2020011257FS
IČ DPH
SK2020011257 · aktívneFS
NACE
2651 · Výroba merac.nástrojov
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK1411000000002921852100FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 25k € celková hodnota 2026-02-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-10-22 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR – 111SP-1001/0456/36 1.46 mil. €
2017-06-19 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: OPVaI-MH/DP/2016/1.2.2-02/C655 668k €
2014-06-27 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 200k €
2012-02-06 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-1001/0038/14 188k €
2012-02-06 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-1001/0038/14 188k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
REGADA, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electronics. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36453633/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36453633/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36453633",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →