SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JUSTUR, spol. s r. o.

  • IČO31102450
  • DIČ2020382287
  • IČ DPHSK2020382287
  • NACE2651 · Výroba merac.nástrojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Stará Turá, SK. Pôsobí v odvetví Výroba merac.nástrojov, 6 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-electronics
Tržby · 2025 7.19 mil. € Zisk 777k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
7.19mil. €
↗ +3.1% YoY
EBITDA · 2025
1.05mil. €
Čistý zisk · 2025
777k €
Aktíva spolu
5.56mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
6
Σ 42k €
EU projekty
1
Σ 60k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 13 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 7.19 mil. € 1.05 mil. € 777k € 5.56 mil. € RUZ závierka
2024 6.97 mil. € 748k € 519k € 6.57 mil. € RUZ závierka
2023 6.66 mil. € 921k € 646k € 7.59 mil. € RUZ závierka
2022 4.71 mil. € 689k € 423k € 6.11 mil. € RUZ závierka
2021 5 mil. € 855k € 600k € 4.83 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby7.19 M €6.97 M €6.66 M €4.71 M €5.00 M €4.28 M €
EBITDA1.05 M €748 tis. €921 tis. €689 tis. €855 tis. €551 tis. €
EBITDA marža14.6 %10.7 %13.8 %14.6 %17.1 %12.9 %
Čistý zisk777 tis. €519 tis. €646 tis. €423 tis. €600 tis. €292 tis. €
Aktíva spolu5.56 M €6.57 M €7.59 M €6.11 M €4.83 M €4.84 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Schweitzer
Od 2021-04-01
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Bublavý
Od 2021-04-01
MP
Konateľ
Mgr. Peter Čechvala
Od 2020-04-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Peter Červeňanský Konateľ 2020-04-01
Ing. František Schweitzer Konateľ 2004-03-17
Ing. Jozef Bublavý riaditeľ 1997-03-03
Ing. František Schweitzer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-23 2021-03-31
Ing. František Schweitzer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-22 2007-11-22
Ing. František Schweitzer Konateľ 2004-03-17 2007-11-22
František Schweitzer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-04-14 2004-05-21
Ing. Jozef Bublavý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-04-14 2021-03-31
Ján Pilát Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-04-14 2010-03-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Bublavý
od 2023-03-08
František Schweitzer
od 2023-03-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JUSTUR, spol. s r. o.RPO
Sídlo
nám. Dr. A. Schweitzera 194
Vznik
1991-11-27 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31102450RPO
DIČ
2020382287FS
IČ DPH
SK2020382287 · aktívneFS
NACE
2651 · Výroba merac.nástrojov
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Stará Turá
Krajina
SK
IBAN
SK1175000000004018368602FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 42k € celková hodnota 2025-09-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-10-04 Slovenský metrologický ústav Zmluva o dielo č. JT-016/01 na výrobu, dodávku a montáž "Skúšobného zariadenia pre kalibráciu meracích sústav technických kvapalín" 9.84 mil. €
2012-01-31 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-1001/0027/11 396k €
2019-09-02 Ministerstvo hospodárstva SR DODATOK č. 7 k ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-1001/0027/11 357k €
2023-08-07 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2022-79/CUL3 42k €
2023-11-29 Mesto Stará Turá Darovacia zmluva. 500 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
JUSTUR, spol. s r. o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electronics. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31102450/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31102450/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31102450",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →