AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 PD Košeca, a.s.
- IČO36348716
- DIČ2022076892
- IČ DPHSK2022076892
- NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo
Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Košeca, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 37 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.2mil. €
↗ +11.3% YoY
EBITDA · 2024
221k €
Čistý zisk · 2024
3 914 €
Aktíva spolu
2.75mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
37
Σ 404k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2 mil. € | 221k € | 3 914 € | 2.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.07 mil. € | 326k € | 115k € | 2.78 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.41 mil. € | 353k € | 89k € | 3.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.6 mil. € | 374k € | 68k € | 3.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.63 mil. € | 450k € | 78k € | 3.34 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.20 M € | 1.07 M € | 1.41 M € | 1.60 M € | 1.63 M € | 1.16 M € |
| EBITDA | 221 tis. € | 326 tis. € | 353 tis. € | 374 tis. € | 450 tis. € | 142 tis. € |
| EBITDA marža | 18.5 % | 30.4 % | 25 % | 23.4 % | 27.6 % | 12.2 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 115 tis. € | 89 tis. € | 68 tis. € | 78 tis. € | -60 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.75 M € | 2.78 M € | 3.02 M € | 3.35 M € | 3.34 M € | 3.70 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AG
Člen dozorného orgánu
Andrea Gorelková
IJ
Podpredseda predstavenstva
Ing. Jaroslav Mišík
JC
Člen dozorného orgánu
Juraj Cíbik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Veronika Václavíková | Člen dozorného orgánu | 2023-12-01 | — |
| Peter Cíbik | Predseda predstavenstva | 2023-02-09 | — |
| Ing. Henrich Kiš | Podpredseda predstavenstva | 2023-02-09 | 2023-12-19 |
| Ing. Henrich Kiš | Podpredseda predstavenstva | 2023-02-09 | 2023-12-01 |
| Ing. Viera Hofierková | Člen dozorného orgánu | 2023-02-09 | 2026-03-09 |
| Ing. Viera Hofierková | Člen dozorného orgánu | 2023-02-09 | 2026-03-18 |
| Mgr. Dušan Mihaleje | Člen dozorného orgánu | 2023-02-09 | 2023-12-01 |
| Mgr. Dušan Mihaleje | Člen dozorného orgánu | 2023-02-09 | 2023-12-19 |
| Ing. Henrich Kiš | člen | 2015-02-07 | 2023-02-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jaroslav Mišík
Peter Cíbik
Jaroslav Mišík
Dušan Mihaleje
Jozef Kopka
Veronika Václavíková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PD Košeca, a.s.RPO
Sídlo
Zliechovská ulica 384
Vznik
2005-11-01 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36348716RPO
DIČ
2022076892FS
IČ DPH
SK2022076892 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Košeca
Krajina
SK
IBAN
SK0302000000003775929951FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-10-11 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042TN080064 | 306k € |
| — | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č.2409/11 | 257k € |
| 2016-09-21 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042TN080040 | 95k € |
| 2023-07-31 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042TN510035 | 49k € |
| 2023-11-08 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2023/01048 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 31k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PD Košeca, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36348716/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36348716/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36348716", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →