SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TatraCom - Ferro s.r.o.

  • IČO31595014
  • DIČ2020436649
  • IČ DPHSK2020436649
  • NACE4684

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví 4684, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.67mil. €
↗ +16.9% YoY
EBITDA · 2025
-34k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
3.88mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 15k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 649k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.67 mil. € -34k € 11k € 3.88 mil. € RUZ závierka
2024 1.43 mil. € -106k € 1.25 mil. € 3.4 mil. € RUZ závierka
2023 1.79 mil. € -29k € 517k € 3.88 mil. € RUZ závierka
2022 1.57 mil. € 1.06 mil. € 832k € 3.39 mil. € RUZ závierka
2021 1.34 mil. € -10k € -17k € 2.27 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.67 M €1.43 M €1.79 M €1.57 M €1.34 M €1.20 M €
EBITDA-34 tis. €-106 tis. €-29 tis. €1.06 M €-10 tis. €20 tis. €
EBITDA marža-2 %-7.4 %-1.6 %67.1 %-0.8 %1.7 %
Čistý zisk11 tis. €1.25 M €517 tis. €832 tis. €-17 tis. €6 tis. €
Aktíva spolu3.88 M €3.40 M €3.88 M €3.39 M €2.27 M €2.20 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Matúš Mišík
Od 2023-01-31
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Mišík
Od 2022-05-17
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Štefan Mišík
Od 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Augustín Mičko Konateľ 2006-07-15
Mgr. Matúš Mišík Konateľ 2006-07-15
Mgr. Štefan Mišík Konateľ 2006-07-15
Ing. Jaroslav Mišík Konateľ 1993-11-17
Ing. Jaroslav Mišík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-24 2022-05-16
Mgr. Matúš Mišík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-24 2023-01-30
Mgr. Štefan Mišík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-24 2022-05-16
Ing. Jaroslav Mišík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-26 2006-08-23
Ing. Viktor Wolf Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-26 2006-08-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TatraCom - Ferro s.r.o.RPO
Sídlo
Centrum II 70/1
Vznik
1993-11-17 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31595014RPO
DIČ
2020436649FS
IČ DPH
SK2020436649 · aktívneFS
NACE
4684
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK5802000000002210345372FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 15k € celková hodnota 2026-03-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-06-16 Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o. - predavajuci Kúpna zmluva 398k €
2013-11-21 Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o. Kúpna zmluva 51k €
2013-11-12 Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o. Zmluva o uzavretí budúcej kúpnej zmluvy 51k €
2014-01-21 Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o. Zmluva o pôžičke 20k €
2026-03-31 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Dubnica nad Váhom Rámcová dohoda na opakované dodávky tovarov "Elektroinštalačný materiál" 6 458 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TatraCom - Ferro s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31595014/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31595014/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31595014",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →