AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 E IMMO a.s.

  • IČO36337145
  • DIČ2021851458
  • IČ DPHSK2021851458
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2004, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
726k €
↗ +4.4% YoY
EBITDA · 2025
398k €
Čistý zisk · 2025
247k €
Aktíva spolu
838k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 27 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 263k 527k 798k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 726k € 398k € 247k € 838k € RUZ závierka
2024 695k € 264k € 142k € 749k € RUZ závierka
2023 643k € 217k € 106k € 671k € RUZ závierka
2022 568k € 274k € 153k € 719k € RUZ závierka
2021 531k € 286k € 164k € 764k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby726 tis. €695 tis. €643 tis. €568 tis. €531 tis. €523 tis. €
EBITDA398 tis. €264 tis. €217 tis. €274 tis. €286 tis. €260 tis. €
EBITDA marža54.9 %38 %33.7 %48.1 %53.8 %49.7 %
Čistý zisk247 tis. €142 tis. €106 tis. €153 tis. €164 tis. €131 tis. €
Aktíva spolu838 tis. €749 tis. €671 tis. €719 tis. €764 tis. €675 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Predseda predstavenstva
Ing. Dušan Dado
Od 2024-07-02
II
Člen dozorného orgánu
Ing. Igor Jágrik
Od 2024-07-02
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jozef Mitošinka
Od 2023-07-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Karol Minaroviech Člen dozorného orgánu 2023-07-11
Ing. Rastislav Hoferica Predstavenstvo 2023-07-11
Mgr. Adrián Dado Člen predstavenstva 2022-09-05
Mgr. Adrián Dado člen predstavenstva 2017-09-08 2022-09-05
Mgr. Adrián Dado člen predstavenstva 2017-09-08 2022-10-07
Ing. Dušan Dado predseda predstavenstva 2014-08-18 2024-07-11
Ing. Dušan Dado predseda predstavenstva 2014-08-18 2024-07-02
Ing. Igor Jágrik Člen dozorného orgánu 2014-08-18 2024-07-02
Ing. Igor Jágrik Člen dozorného orgánu 2014-08-18 2024-07-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
E IMMO a.s.RPO
Sídlo
Námestie A. Hlinku 25/30
Vznik
2004-07-16 · 22 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36337145RPO
DIČ
2021851458FS
IČ DPH
SK2021851458 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3802000000002604368753FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
E IMMO a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36337145/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36337145/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36337145",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →