SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 UNIVIS spol. s r.o.

  • IČO31388027
  • DIČ2020334393
  • IČ DPHSK2020334393
  • NACE4684

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4684, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 74/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
329k €
↘ -33.8% YoY
EBITDA · 2024
7 412 €
Čistý zisk · 2024
2 077 €
Aktíva spolu
336k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 133k €
Kredit
B· 74/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 180k 361k 546k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 329k € 7 412 € 2 077 € 336k € RUZ závierka
2023 497k € 4 067 € 865 € 314k € RUZ závierka
2022 296k € 8 470 € 839 € 319k € RUZ závierka
2021 275k € 14k € 326 € 331k € RUZ závierka
2020 253k € -13k € -29k € 362k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby329 tis. €497 tis. €296 tis. €275 tis. €253 tis. €393 tis. €
EBITDA7 tis. €4 tis. €8 tis. €14 tis. €-13 tis. €20 tis. €
EBITDA marža2.3 %0.8 %2.9 %5.3 %-5 %5.1 %
Čistý zisk2 tis. €865 €839 €326 €-29 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu336 tis. €314 tis. €319 tis. €331 tis. €362 tis. €472 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Dado
Od 2022-07-01
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Naszádos
Od 2022-07-01
ID
Konateľ
Ing. Dušan Dado
Od 2003-04-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ladislav Naszádos Konateľ 1995-02-01
Ing. Dušan Dado Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-01-08 2022-06-30
Ing. Dušan Dado Konateľ 2003-04-16 2022-05-23
Ing. Ladislav Naszádos Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-29 2022-06-30
Ing. Ľudovít Mojžiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-29 2003-10-28
Ing. Ladislav Naszádos Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-01-28 1999-01-28
Ing. Ľudovít Mojžiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-01-28 1999-01-28
Ing. Ladislav Naszádos Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-02-01 1997-01-27
Ing. Ladislav Naszádos Konateľ 1995-02-01 2003-10-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNIVIS spol. s r.o.RPO
Sídlo
Nová Rožňavská 134/A
Vznik
1995-02-01 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31388027RPO
DIČ
2020334393FS
IČ DPH
SK2020334393 · aktívneFS
NACE
4684
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8611000000002621021794FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 133k € celková hodnota 2023-08-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-08-07 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. Zmluva o dielo č. ZoD/14/2023 72k €
2023-08-07 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. Zmluva o dielo č. ZoD/15/2023 61k €
2020-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-04-22 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny o poskytnutí finančného príspevku 0 €
2020-04-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIVIS spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31388027/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31388027/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31388027",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →