SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ELANFIT s.r.o.
- IČO36279757
- DIČ2022152055
- IČ DPHSK2022152055
- NACE4773 · Lekárne
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Gbely, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 11 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.32mil. €
↗ +4.0% YoY
EBITDA · 2025
107k €
Čistý zisk · 2025
66k €
Aktíva spolu
1.16mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
11
Σ 5 500 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.32 mil. € | 107k € | 66k € | 1.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.27 mil. € | 99k € | 62k € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.22 mil. € | 114k € | 81k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.11 mil. € | 80k € | 54k € | 959k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1 mil. € | 65k € | 44k € | 923k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.32 M € | 1.27 M € | 1.22 M € | 1.11 M € | 1.00 M € | 865 tis. € |
| EBITDA | 107 tis. € | 99 tis. € | 114 tis. € | 80 tis. € | 65 tis. € | 59 tis. € |
| EBITDA marža | 8.1 % | 7.8 % | 9.3 % | 7.2 % | 6.5 % | 6.9 % |
| Čistý zisk | 66 tis. € | 62 tis. € | 81 tis. € | 54 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.16 M € | 1.18 M € | 1.05 M € | 959 tis. € | 923 tis. € | 878 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PharmDr. Katarína Knotková
JI
Konateľ
Ján Imrich
PK
Konateľ
PharmDr. Katarína Knotková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Oľga Imrichová | Konateľ | 2016-03-07 | — |
| PharmDr. Katarína Knotková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-07-14 | 2022-05-17 |
| Oľga Imrichová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-04-01 | 2018-07-13 |
| PharmDr. Katarína Knotková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-10-05 | 2016-03-31 |
| Ján Imrich | Konateľ | 2006-01-27 | 2016-03-31 |
| Ján Imrich | Konateľ | 2006-01-27 | 2016-03-07 |
| Ján Imrich | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-27 | 2016-03-31 |
| Mgr. Katarína Knotková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-27 | 2007-10-04 |
| Mgr. Katarína Knotková | Konateľ | 2006-01-27 | 2007-10-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Katarína Knotková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ELANFIT s.r.o.RPO
Sídlo
Švermova 125
Vznik
2006-01-27 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36279757RPO
DIČ
2022152055FS
IČ DPH
SK2022152055 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Gbely
Krajina
SK
IBAN
SK2709000000000253030128FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-05-21 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Uznanie dlhu v zmysle § 323 Obchodného zákonníka a dohoda o jeho splátkach | 9 056 € |
| 2025-05-22 | Dom pokojnej staroby n.o., Gbely | Darovacia zmluva č. 2 - ELANFIT s.r.o., Gbely | 1 100 € |
| 2024-06-11 | Dom pokojnej staroby n.o., Gbely | Darovacia zmluva ELANFIT s.r.o., Gbely | 1 100 € |
| 2023-06-28 | Dom pokojnej staroby n.o., Gbely | Darovacia zmluva uzatvorená podľa § 628 Zák.č.40/1964 Zb. | 1 100 € |
| 2022-04-28 | Dom pokojnej staroby n.o., Gbely | Darovacia zmluva | 1 000 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELANFIT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36279757/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36279757/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36279757", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →