SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NANAZ, s.r.o.
- IČO36233099
- DIČ2020197146
- IČ DPHSK2020197146
- NACE4621 · Veľkoobchod s obilím
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Dolný Bar, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s obilím.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
361k €
Zisk 79k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
361k €
↘ -13.2% YoY
EBITDA · 2024
113k €
Čistý zisk · 2024
79k €
Aktíva spolu
618k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
515 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 361k € | 113k € | 79k € | 618k € | RUZ závierka |
| 2023 | 416k € | 86k € | 56k € | 543k € | RUZ závierka |
| 2022 | 364k € | 81k € | 54k € | 512k € | RUZ závierka |
| 2021 | 410k € | 67k € | 43k € | 520k € | RUZ závierka |
| 2020 | 351k € | 87k € | 60k € | 507k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 361 tis. € | 416 tis. € | 364 tis. € | 410 tis. € | 351 tis. € | 364 tis. € |
| EBITDA | 113 tis. € | 86 tis. € | 81 tis. € | 67 tis. € | 87 tis. € | 46 tis. € |
| EBITDA marža | 31.3 % | 20.7 % | 22.2 % | 16.4 % | 24.9 % | 12.7 % |
| Čistý zisk | 79 tis. € | 56 tis. € | 54 tis. € | 43 tis. € | 60 tis. € | 28 tis. € |
| Aktíva spolu | 618 tis. € | 543 tis. € | 512 tis. € | 520 tis. € | 507 tis. € | 422 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LN
Konateľ
Ladislav Nagy
LN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Nagy
LN
Konateľ
Ladislav Nagy
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ladislav Nagy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-08-11 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
NANAZ, s.r.o.RPO
Sídlo
15
Vznik
1999-08-11 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36233099RPO
DIČ
2020197146FS
IČ DPH
SK2020197146 · aktívneFS
NACE
4621 · Veľkoobchod s obilím
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dolný Bar
Krajina
SK
IBAN
SK9309000000000193302063FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NANAZ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36233099/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36233099/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36233099", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →