SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ALDI s.r.o.
- IČO36178772
- DIČ2021375246
- IČ DPHSK2021375246
- NACE5630 · Služby pohostinstiev
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
677k €
↗ +34.6% YoY
EBITDA · 2024
170k €
Čistý zisk · 2024
66k €
Aktíva spolu
531k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
13
Σ 277k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 677k € | 170k € | 66k € | 531k € | RUZ závierka |
| 2023 | 503k € | 112k € | 67k € | 604k € | RUZ závierka |
| 2022 | 442k € | 64k € | 36k € | 351k € | RUZ závierka |
| 2021 | 348k € | 97k € | 56k € | 346k € | RUZ závierka |
| 2020 | — | — | — | — | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 677 tis. € | 503 tis. € | 442 tis. € | 348 tis. € | — | 396 tis. € |
| EBITDA | 170 tis. € | 112 tis. € | 64 tis. € | 97 tis. € | — | 71 tis. € |
| EBITDA marža | 25.1 % | 22.2 % | 14.4 % | 27.9 % | — | 17.9 % |
| Čistý zisk | 66 tis. € | 67 tis. € | 36 tis. € | 56 tis. € | — | 43 tis. € |
| Aktíva spolu | 531 tis. € | 604 tis. € | 351 tis. € | 346 tis. € | — | 283 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľuboš Mackanič
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Mikloš
IS
Konateľ
Ing. Stanislav Mikloš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľuboš Mackanič | Konateľ | 1997-11-11 | — |
| Ing. Ľuboš Mackanič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-24 | 2022-12-06 |
| Miroslav Želinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-24 | 2013-01-29 |
| Ing. Stanislav Mikloš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-01-04 | 2022-12-06 |
| Ing. Ľuboš Mackanič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-11-11 | 2010-03-23 |
| Ing. Ľuboš Mackanič | Konateľ | 1997-11-11 | 2022-05-19 |
| Ing. Ľuboš Mackanič | Konateľ | 1997-11-11 | 2003-12-18 |
| Miroslav Želinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-11-11 | 2010-03-23 |
| Miroslav Želinský | Konateľ | 1997-11-11 | 2013-01-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľuboš Mackanič
Stanislav Mikloš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ALDI s.r.o.RPO
Sídlo
Čermeľské údolie 8
Vznik
1997-11-11 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36178772RPO
DIČ
2021375246FS
IČ DPH
SK2021375246 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK1511000000002942072605FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-09 | Fond na podporu cestovného ruchu | Zmluva o pridelení príspevku vo Výzve č. 2025/01 | 160k € |
| 2023-05-25 | Košice Región Turizmus, Košický samosprávny kraj | Zmluva o poskytnutí dotácie č. 5467/2023/ORR-20246 | 100k € |
| 2025-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 7 154 € |
| 2024-11-25 | Mestské lesy Košice a.s. | Zmluva o nájme hnuteľnej veci | 1 982 € |
| 2023-11-27 | Mestské lesy Košice a.s. | Zmluva o nájme hnuteľnej veci | 1 652 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALDI s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36178772/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36178772/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36178772", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →