SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 REMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice
- IČO17080401
- DIČ2020492463
- IČ DPHSK2020492463
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Košice - mestská časť Západ, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3.87 mil. €
Zisk 192k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.87mil. €
↗ +210.1% YoY
EBITDA · 2024
282k €
Čistý zisk · 2024
192k €
Aktíva spolu
1.82mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
9
Σ 600k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
2 956 €
Dlh zdravotnej poisťovne
2 463 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.87 mil. € | 282k € | 192k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.25 mil. € | 128k € | 64k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.01 mil. € | 71k € | 36k € | 717k € | RUZ závierka |
| 2021 | 454k € | 1 707 € | -38k € | 593k € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.84 mil. € | -156k € | -198k € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.87 M € | 1.25 M € | 1.01 M € | 454 tis. € | 2.84 M € | 4.03 M € |
| EBITDA | 282 tis. € | 128 tis. € | 71 tis. € | 2 tis. € | -156 tis. € | 100 tis. € |
| EBITDA marža | 7.3 % | 10.3 % | 7.1 % | 0.4 % | -5.5 % | 2.5 % |
| Čistý zisk | 192 tis. € | 64 tis. € | 36 tis. € | -38 tis. € | -198 tis. € | 38 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.82 M € | 1.05 M € | 717 tis. € | 593 tis. € | 1.17 M € | 1.48 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Liščinský
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Mikloš
IR
Konateľ
Ing. Róbert Liščinský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Stanislav Mikloš | Konateľ | 2023-04-25 | — |
| Marián Retter | Konateľ | 2006-10-13 | — |
| Ing. Štefan Petráš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2023-05-02 |
| Ing. Štefan Toporka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2023-05-02 |
| Marián Retter | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2023-05-02 |
| Ing. Štefan Petráš | Konateľ | 2006-10-13 | 2023-04-25 |
| Ing. Štefan Petráš | Konateľ | 2006-10-13 | 2023-05-02 |
| Ing. Štefan Petráš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-26 | 2022-05-19 |
| Ing. Štefan Toporka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-26 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Róbert Liščinský
Stanislav Mikloš
Štefan Petráš
Marián Retter
Štefan Toporka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
REMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným, KošiceRPO
Sídlo
Československého odboja 1869/98
Vznik
1991-10-14 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17080401RPO
DIČ
2020492463FS
IČ DPH
SK2020492463 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
IBAN
SK7575000000004003645275FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-10-28 | Martinská teplárenská, a.s. | Dodatok č. 3 k Zmluve o dielo na stavbu "Rekonštrukcia a modernizácia rozvodov centrálneho zásobovania teplom v meste Martin" | 3.82 mil. € |
| 2020-01-20 | Martinská teplárenská, a.s. | Dodatok č. 2 k Zmluve o dielo | 3.16 mil. € |
| 2019-04-23 | Martinská teplárenská, a.s. | Zmluva o dielo | 3.01 mil. € |
| 2013-10-22 | Martinská teplárenská, a.s. | Rekonštrukcia HVTS Martin Sever 2., 3., 4. etapa. | 1.73 mil. € |
| 2016-01-29 | Martinská teplárenská, a.s. | Zmluva o dielo | 687k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17080401/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17080401/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17080401", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →