SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SQP International, s.r.o.

  • IČO36046051
  • DIČ2021554073
  • IČ DPHSK2021554073
  • NACE6210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Vlkanová, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.51 mil. € Zisk 307k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.51mil. €
↗ +24.9% YoY
EBITDA · 2025
389k €
Čistý zisk · 2025
307k €
Aktíva spolu
837k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 1 800 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.51 mil. € 389k € 307k € 837k € RUZ závierka
2024 2.81 mil. € 218k € 177k € 585k € RUZ závierka
2023 2.87 mil. € 211k € 169k € 759k € RUZ závierka
2022 2.87 mil. € 199k € 155k € 604k € RUZ závierka
2021 2.62 mil. € 186k € 147k € 710k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.51 M €2.81 M €2.87 M €2.87 M €2.62 M €2.37 M €
EBITDA389 tis. €218 tis. €211 tis. €199 tis. €186 tis. €184 tis. €
EBITDA marža11.1 %7.8 %7.4 %6.9 %7.1 %7.8 %
Čistý zisk307 tis. €177 tis. €169 tis. €155 tis. €147 tis. €150 tis. €
Aktíva spolu837 tis. €585 tis. €759 tis. €604 tis. €710 tis. €660 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Ďurian
Od 2022-08-04
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Androvič
Od 2022-08-04
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Petr Hric
Od 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jeroen Wilhelmus Johannes Charmant Konateľ 2003-08-15
Ing. Milan Ďurian Konateľ 2002-11-21
Ing. Miroslav Androvič Konateľ 2002-11-21
Ing. Petr Hric Konateľ 2002-11-21
Ing. Milan Ďurian Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19 2022-08-03
Ing. Petr Hric Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-03-13 2022-05-18
Ing. Milan Ďurian Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-30 2022-05-18
Ing. Miroslav Androvič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-30 2022-08-03
Ing. Petr Hric Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-30 2020-03-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SQP International, s.r.o.RPO
Sídlo
Vlkanovská 167
Vznik
2001-01-19 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36046051RPO
DIČ
2021554073FS
IČ DPH
SK2021554073 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Vlkanová
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002926480078FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 1 800 € celková hodnota 2024-07-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-04-30 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov na spolufinancovanie projektu výskumu a vývoja európskej iniciatívy Eurostars„OCTOPUS Sensor clusters“ 110k €
2014-07-01 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Dodatok č. 1 k zmluve č. 0393/2013 o poskytnutí finančných prostriedkov na spolufinancovanie projektu výskumu a vývoja európskej iniciatívy Eurostars „OCTOPUS Sensor clusters“ 63k €
2015-03-06 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Dodatok č. 2 k zmluve č. 0393/2013 o poskytnutí finančných prostriedkov na spolufinancovanie projektu výskumu a vývoja európskej iniciatívy Eurostars „OCTOPUS Sensor clusters“ v znení dodatku č. 1, reg. č. 0465/2014 zo dňa 01. 07. 2014 3 201 €
2022-07-08 Obec Vlkanová, Obecný úrad, Matuškova 53, 976 31 Vlkanová Zmluva o poskytnutí finančného daru 1 000 €
2023-07-17 Obec Vlkanová, Obecný úrad, Matuškova 53, 976 31 Vlkanová Zmluva o poskytnutí finančného daru 500 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SQP International, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36046051/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36046051/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36046051",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →