SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ROLLER, spol. s r.o.

  • IČO36031071
  • DIČ2020074837
  • IČ DPHSK2020074837
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Jesenské, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.53 mil. € Zisk 118k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.53mil. €
↗ +25.4% YoY
EBITDA · 2025
183k €
Čistý zisk · 2025
118k €
Aktíva spolu
832k €
Zamestnanci
20–24
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 877k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.53 mil. € 183k € 118k € 832k € RUZ závierka
2024 1.22 mil. € 52k € 9 963 € 598k € RUZ závierka
2023 2.42 mil. € 78k € 26k € 492k € RUZ závierka
2022 1.05 mil. € 49k € 4 734 € 507k € RUZ závierka
2021 1.4 mil. € 34k € 12k € 429k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.53 M €1.22 M €2.42 M €1.05 M €1.40 M €873 tis. €
EBITDA183 tis. €52 tis. €78 tis. €49 tis. €34 tis. €23 tis. €
EBITDA marža11.9 %4.2 %3.2 %4.6 %2.4 %2.6 %
Čistý zisk118 tis. €10 tis. €26 tis. €5 tis. €12 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu832 tis. €598 tis. €492 tis. €507 tis. €429 tis. €427 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Nadežda Stanová
Od 2022-08-17
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Júlia Koósová
Od 2022-05-19
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Klement
Od 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ladislav Klement Konateľ 2017-03-15
Ing. Júlia Koósová Konateľ 2002-01-16
Ing. Júlia Koósová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-06-14 2022-05-18
Ing. Ladislav Klement Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-23 2022-05-18
Ing. Ladislav Klement Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-05-22 2007-08-22
PhDr. Nadežda Stanová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-05-22 2022-08-16
Ing. Júlia Koósová Konateľ 2002-01-16 2007-08-22
Ing. Júlia Koósová Konateľ 2002-01-16 2022-05-18
PhDr. Nadežda Stanová Konateľ 2002-01-16 2017-06-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Nadežda Stanová
od 2022-06-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ROLLER, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Poľná 328/4
Vznik
1998-05-11 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36031071RPO
DIČ
2020074837FS
IČ DPH
SK2020074837 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Jesenské
Krajina
SK
IBAN
SK0375000000004030300619FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa §54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROLLER, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36031071/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36031071/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36031071",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →