SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MONT IRP s.r.o.

  • IČO00694142
  • DIČ2020474852
  • IČ DPHSK2020474852
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1990, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 13.11 mil. € Zisk 1.56 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
13.11mil. €
↘ -7.6% YoY
EBITDA · 2025
2.39mil. €
Čistý zisk · 2025
1.56mil. €
Aktíva spolu
12.31mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1990
· 36 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 11M 17M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 13.11 mil. € 2.39 mil. € 1.56 mil. € 12.31 mil. € RUZ závierka
2024 14.19 mil. € 3.28 mil. € 2.32 mil. € 10.37 mil. € RUZ závierka
2023 15.1 mil. € 2.82 mil. € 1.98 mil. € 9.47 mil. € RUZ závierka
2022 10.41 mil. € 1.14 mil. € 691k € 7.59 mil. € RUZ závierka
2021 8.99 mil. € 860k € 470k € 6.65 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby13.11 M €14.19 M €15.10 M €10.41 M €8.99 M €7.40 M €
EBITDA2.39 M €3.28 M €2.82 M €1.14 M €860 tis. €1.05 M €
EBITDA marža18.2 %23.1 %18.7 %10.9 %9.6 %14.2 %
Čistý zisk1.56 M €2.32 M €1.98 M €691 tis. €470 tis. €514 tis. €
Aktíva spolu12.31 M €10.37 M €9.47 M €7.59 M €6.65 M €9.42 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IC
Konateľ
Ing. Cyril Sventek
Od 2022-03-05
IM
Konateľ
Ing. Michal Sventek, PhD.
Od 2021-12-09
IC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Cyril Sventek
Od 2021-12-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Michal Sventek Konateľ 2021-12-09 2022-03-15
Ing. Cyril Sventek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-06 2021-12-07
Ing. Cyril Sventek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-18 2019-02-05
Ing,. Ladislav Halečka Konateľ 2006-03-18 2005-12-31
Ing. Ivan Salíni Konateľ 2006-01-01 2021-02-18
Ing. Ivan Salíni Konateľ 2006-01-01 2021-03-29
Ing. Rhet Košábek Konateľ 2006-01-01 2021-12-21
Ing. Rhet Košábek Konateľ 2006-01-01 2021-12-09
Ing. Zuzana Žáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-06-08 2006-03-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Cyril Sventek
od 2021-04-08
Rhet Košábek
od 2021-04-08 · do 2022-01-10
Rhet Košábek
od 2017-05-31 · do 2021-04-08
Cyril Sventek
od 2017-05-31 · do 2021-04-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MONT IRP s.r.o.RPO
Sídlo
Oceliarska 2
Vznik
1990-12-10 · 36 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00694142RPO
DIČ
2020474852FS
IČ DPH
SK2020474852 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK0475000000001807112593FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-11-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-30 Ministerstvo hospodárstva SR Kúpna zmluva č. 37/2017 23k €
2015-11-25 Slovenská reštrukturalizačná, s.r.o. Zmluva o postúpení pohľadávok č. 91/2015 15k €
2025-11-11 Mesto Žilina Darovacia zmluva č. 1025/2025 - darovanie pozemku s parc. č. 3393/19, zast. plocha a nádvorie o výmere 2 m2, parc. reg. ,,C“, uzn. MZ č. 207/2025 zo dňa 3.10.2025 0 €
2024-09-19 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci 0 €
2020-05-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda č.20/25/54E3420 v rámci NP „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MONT IRP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00694142/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00694142/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00694142",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →