SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SALATÍN, s.r.o.
- IČO36010332
- DIČ2020587866
- IČ DPHSK2020587866
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Partizánska Ľupča, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 13 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.28 mil. €
Zisk 3 582 €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.28mil. €
↗ +35.5% YoY
EBITDA · 2025
473k €
Čistý zisk · 2025
3 582 €
Aktíva spolu
3.97mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
13
Σ 223k €
EU projekty
1
Σ 356k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
75 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.28 mil. € | 473k € | 3 582 € | 3.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.42 mil. € | 466k € | 1 061 € | 4.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.06 mil. € | 440k € | 48k € | 3.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.72 mil. € | 449k € | 60k € | 3.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.68 mil. € | 428k € | 52k € | 4.26 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.28 M € | 2.42 M € | 2.06 M € | 1.72 M € | 1.68 M € | 1.45 M € |
| EBITDA | 473 tis. € | 466 tis. € | 440 tis. € | 449 tis. € | 428 tis. € | 436 tis. € |
| EBITDA marža | 14.4 % | 19.3 % | 21.4 % | 26.1 % | 25.4 % | 30.1 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 1 tis. € | 48 tis. € | 60 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.97 M € | 4.17 M € | 3.90 M € | 3.77 M € | 4.26 M € | 4.37 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Ružička
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Smitek
IM
Konateľ
Ing. Michal Ružička
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Smitek | Konateľ | 2004-01-13 | — |
| Ing. Peter Smitek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-07-20 | 2022-05-02 |
| Ing. Michal Ružička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-10-20 | 2022-05-02 |
| Michal Ružička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-03-20 | 2015-10-19 |
| Peter Smitek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-03-20 | 2018-07-19 |
| Ing. Michal Ružička | Konateľ | 2004-01-13 | 2017-06-20 |
| Michal Ružička | Konateľ | 2004-01-13 | 2015-10-19 |
| Peter Smitek | Konateľ | 2004-01-13 | 2017-06-20 |
| Peter Smitek | Konateľ | 2004-01-13 | 2018-07-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Ružička
Peter Smitek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SALATÍN, s.r.o.RPO
Sídlo
552
Vznik
1996-09-27 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36010332RPO
DIČ
2020587866FS
IČ DPH
SK2020587866 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Partizánska Ľupča
Krajina
SK
IBAN
SK4509000000005060853040FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-11-12 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 164ZA320004 | 2.07 mil. € |
| 2017-09-08 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 083ZA020007 | 891k € |
| 2015-05-14 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.ZA02566 | 495k € |
| 2016-03-16 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 064ZA070065 | 260k € |
| 2016-03-21 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 084ZA030030 | 214k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SALATÍN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36010332/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36010332/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36010332", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →