🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Staré Mesto · SK
ECM MONITORY, spol. s r.o.
IČO31680372DIČ2020491495IČ DPHSK2020491495NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.EST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.77mil. €
↗ +16.2% YoY
EBITDA · 2025
5 969 €
Čistý zisk · 2025
-53k €
Aktíva spolu
1.24mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
13
Σ 1.69 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
12 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ECM MONITORY, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.77 mil. € | 5 969 € | -53k € | 1.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.52 mil. € | 55k € | 9 127 € | 936k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.9 mil. € | 214k € | 144k € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.55 mil. € | 74k € | 44k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.5 mil. € | 55k € | 24k € | 780k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.77 M € | 1.52 M € | 1.90 M € | 1.55 M € | 1.50 M € | 1.05 M € |
| EBITDA | 6 tis. € | 55 tis. € | 214 tis. € | 74 tis. € | 55 tis. € | 75 tis. € |
| EBITDA marža | 0.3 % | 3.6 % | 11.3 % | 4.8 % | 3.7 % | 7.1 % |
| Čistý zisk | -53 tis. € | 9 tis. € | 144 tis. € | 44 tis. € | 24 tis. € | 35 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.24 M € | 936 tis. € | 1.25 M € | 1.02 M € | 780 tis. € | 724 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-08-19 | Slovenská inšpekcia životného prostredia | Zmluva o dielo | 723k € |
| 2022-01-31 | Technická univerzita v Košiciach | Kúpna zmluva | 296k € |
| 2023-05-31 | MH Teplárenský holding, a.s. | Rámcová zmluva o dielo | 144k € |
| 2021-09-27 | Technická univerzita v Košiciach | Zmluva o dielo | 139k € |
| 2021-06-30 | Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. | Zmluva o dielo "Automatizovaný merací systém emisií (AMS) pre kogeneračné jednotky" | 128k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Konateľ
Ing. Radovan Pundžák
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Loránd Varga
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Kaprinay
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Michal Ružička | Konateľ | 1996-09-06 | — |
| Ing. Lórand Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-15 | 2022-09-14 |
| Ing. Lórand Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-16 | 2007-03-14 |
| Ing. Juraj Kaprinay | Konateľ | 1997-06-06 | 2008-12-22 |
| Ing. Juraj Kaprinay | Konateľ | 1997-06-06 | 2025-02-10 |
| Ing. Juraj Kaprinay | Konateľ | 1997-06-06 | 2006-02-15 |
| Ing. Lorand Varga | Konateľ | 1997-06-06 | 2025-02-10 |
| Ing. Lorand Varga | Konateľ | 1997-06-06 | 2025-02-05 |
| Ing. Loránd Varga | Konateľ | 1997-06-06 | 2022-08-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Juraj Kaprinay
Michal Ružička
Lórand Varga
John J. Fauth
Lórand Varga
Juraj Kaprinay
Michal Ružička
Lórand Varga
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ECM MONITORY, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kuzmányho 57
Vznik
1993-11-01 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31680372RPO
DIČ
2020491495FS
IČ DPH
SK2020491495 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0211000000002625721210FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31680372/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31680372/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31680372", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.