SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ASP FM s.r.o.

  • IČO35952563
  • DIČ2022053264
  • IČ DPHSK2022053264
  • NACE8110 · Kombinované pomocné čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Kombinované pomocné čin., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 17k € Zisk 1 123 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
17k €
↘ -74.4% YoY
EBITDA · 2022
1 406 €
Čistý zisk · 2022
1 123 €
Aktíva spolu
66k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 1 034 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 297 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 27k 55k 83k 2017 2018 2019 2020 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 17k € 1 406 € 1 123 € 66k € RUZ závierka
2020 66k € 4 428 € 7 084 € 87k € RUZ závierka
2019 75k € -3 393 € 406 € 120k € RUZ závierka
2018 60k € -2 827 € 832 € 107k € RUZ závierka
2017 52k € -4 193 € -1 253 € 90k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220202019201820172016
Tržby17 tis. €66 tis. €75 tis. €60 tis. €52 tis. €44 tis. €
EBITDA1 tis. €4 tis. €-3 tis. €-3 tis. €-4 tis. €-35 tis. €
EBITDA marža8.3 %6.7 %-4.5 %-4.7 %-8.1 %-80.5 %
Čistý zisk1 tis. €7 tis. €406 €832 €-1 tis. €-32 tis. €
Aktíva spolu66 tis. €87 tis. €120 tis. €107 tis. €90 tis. €54 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Grmanová
Od 2012-10-23
RM
Konateľ
RNDr. Marian Bujalka
Od 2012-09-20
RM
Konateľ
RNDr. Marián Bujalka
Od 2012-09-20
Do 2017-06-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Katarína Grmanová konateľ 2011-11-07 2014-12-08
Ing. Katarína Grmanová konateľ 2011-11-07 2014-10-15
Ing. Milan Vendrinský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-25 2012-10-22
Ing. Andrej Mikloš konateľ 2005-08-31 2008-01-15
Ing. Andrej Mikloš konateľ 2005-08-31 2008-01-30
Ing. Andrej Mikloš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-31 2008-01-30
Ing. Milan Vendrinský konateľ 2005-08-31 2011-12-06
Milan Vendrinský konateľ 2005-08-31 2007-09-24
Milan Vendrinský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-31 2007-09-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Bujalka
od 2019-12-20
Katarína Grmanová
od 2019-12-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ASP FM s.r.o.RPO
Sídlo
Karpatské námestie 10
Vznik
2005-08-31 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35952563RPO
DIČ
2022053264FS
IČ DPH
SK2022053264 · aktívneFS
NACE
8110 · Kombinované pomocné čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1711000000002626073147FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 1 034 € celková hodnota 2025-06-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-10-22 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Zmluva o aktualizácii softvérovej aplikácie FM systému GTFacility a poskytovaní servisných služieb pre podporu prevádzky aplikácie 60k €
2014-10-16 Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Rámcová dohoda o poskytovaní starostlivosti a údržby softvérovej aplikácie FM systém GT facility 33k €
2011-03-10 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Zmluva o realizácii upgrade a poskytovaní starostlivosti, údržby softvérovej aplikácie FM systém GTFacility 20k €
2019-06-13 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Úprava SW GTFacility 4 970 €
2025-06-26 Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Zmluva 1200123842 1 034 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ASP FM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35952563/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35952563/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35952563",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →