SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SVOP, spol. s r.o.
- IČO30775264
- DIČ2020314945
- IČ DPHSK2020314945
- NACE6290
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 153 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
402k €
↘ -12.5% YoY
EBITDA · 2025
48k €
Čistý zisk · 2025
37k €
Aktíva spolu
531k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
153
Σ 719k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 402k € | 48k € | 37k € | 531k € | RUZ závierka |
| 2024 | 459k € | -35k € | -40k € | 500k € | RUZ závierka |
| 2023 | 425k € | 18k € | 3 312 € | 492k € | RUZ závierka |
| 2022 | 827k € | 342k € | 281k € | 566k € | RUZ závierka |
| 2021 | 404k € | 88k € | 77k € | 258k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 402 tis. € | 459 tis. € | 425 tis. € | 827 tis. € | 404 tis. € | 433 tis. € |
| EBITDA | 48 tis. € | -35 tis. € | 18 tis. € | 342 tis. € | 88 tis. € | 139 tis. € |
| EBITDA marža | 11.9 % | -7.7 % | 4.1 % | 41.4 % | 21.7 % | 32 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | -40 tis. € | 3 tis. € | 281 tis. € | 77 tis. € | 104 tis. € |
| Aktíva spolu | 531 tis. € | 500 tis. € | 492 tis. € | 566 tis. € | 258 tis. € | 250 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Grmanová
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Grman, PhD.
MJ
Konateľ
Mgr. Ján Grman, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Ján Grman, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-12-01 | 2022-05-23 |
| Doc. Ing. Rudolf Ravas, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-04-09 | 2018-08-10 |
| Ing. Katarína Grmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-04-09 | 2022-05-23 |
| Mgr. Ján Grman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-04-09 | 2010-11-30 |
| Ing. Katarína Grmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-14 | 2008-04-08 |
| Bc. Katarína Ravasová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-07-24 | 2005-05-13 |
| Doc. Ing. Rudolf Ravas, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-07-24 | 2008-04-08 |
| Ing. Miroslav Ravas | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-07-24 | 2015-10-26 |
| Mgr. Ján Grman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-07-24 | 2008-04-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Katarína Grmanová
Ján Grman
Katarína Grmanová
Ján Grman
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SVOP, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Pod rovnicami 730/2
Vznik
1991-12-31 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
30775264RPO
DIČ
2020314945FS
IČ DPH
SK2020314945 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
CZ9355000000006226821001FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-11-11 | Centrum vedecko-technických informácií SR | Kúpna zmluva | 246k € |
| 2014-01-27 | Centrum vedecko-technických informácií SR | Modernizácia aplikačného programového vybavenia pre zabezpečenie funkcionality Centrálneho registra evidencie publikačnej činnosti a Centrálneho registra umeleckej činnosti a požadované činnosti | 192k € |
| 2015-10-14 | Centrum vedecko-technických informácií SR | Kúpna zmluva | 143k € |
| 2024-10-23 | Mestská knižnica v Bratislave | Zmluva o dielo | 138k € |
| 2014-02-07 | Centrum vedecko-technických informácií SR | Modernizácia funkcionalít a rozšírenie licencií aplikačného programového vybavenia Systému | 117k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SVOP, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/30775264/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/30775264/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "30775264", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →