🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
MKP Group, s.r.o.
IČO35949074DIČ2022069522IČ DPHSK2022069522NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
103k €
↗ +0.5% YoY
EBITDA · 2025
60k €
Čistý zisk · 2025
36k €
Aktíva spolu
657k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MKP Group, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103k € | 60k € | 36k € | 657k € | RUZ závierka |
| 2024 | 102k € | 61k € | 37k € | 668k € | RUZ závierka |
| 2023 | 100k € | 60k € | 37k € | 678k € | RUZ závierka |
| 2022 | 100k € | 62k € | 38k € | 687k € | RUZ závierka |
| 2021 | 100k € | 70k € | 44k € | 703k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 103 tis. € | 102 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € |
| EBITDA | 60 tis. € | 61 tis. € | 60 tis. € | 62 tis. € | 70 tis. € | 72 tis. € |
| EBITDA marža | 58.1 % | 59.4 % | 60.6 % | 61.9 % | 70.5 % | 72 % |
| Čistý zisk | 36 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € | 38 tis. € | 44 tis. € | 26 tis. € |
| Aktíva spolu | 657 tis. € | 668 tis. € | 678 tis. € | 687 tis. € | 703 tis. € | 714 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kamil Červenka
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Megyes
KČ
Konateľ
Kamil Červenka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marián Megyes | Konateľ | 2005-08-05 | — |
| Ing. Ildikó Birkusová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-08-25 | 2017-04-19 |
| Ing. Peter Birkus | Konateľ | 2012-08-25 | 2017-04-20 |
| Ing. Peter Birkus | Konateľ | 2012-08-25 | 2017-04-21 |
| Kamil Červenka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-27 | 2022-10-10 |
| Marián Megyes | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-05 | 2022-10-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MKP Group, s.r.o.RPO
Sídlo
Galvaniho 14
Vznik
2005-08-05 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35949074RPO
DIČ
2022069522FS
IČ DPH
SK2022069522 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002625010494FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35949074/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35949074/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35949074", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.